| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.78 | 1.99 | 4.75 | 1.16 | 1.76 | 1.41 |
(0) 1.48 |
(0) 2.43 |
(1.0) 1.60 |
(1.0) 2.34 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(24)
|
Hovedmarkeder
(49)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(27)
|
Markeder På Mål
(33)
|
Halvlegsmarkeder
(55)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(43)
|
Markeder på fejl
(19)
|
Periodemarkeder
(60)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Rayo Vallecano Vinder
2.78
|
|
Uafgjort (Draw)
1.99
|
|
Girona FC Vinder
4.75
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller uafgjort (draw)
1.16
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller Girona FC Vinder
1.76
|
|
Girona FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.41
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Rayo Vallecano | Uafgjort (Draw) | Girona FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.68
|
(0 - 0)
2.39
|
(0 - 1)
5.60
|
|
(2 - 0)
12.25
|
(1 - 1)
8.80
|
(0 - 2)
25.00
|
|
(2 - 1)
26.00
|
(2 - 2)
71.00
|
(1 - 2)
35.00
|
|
(3 - 0)
43.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Rayo Vallecano | Girona FC |
|---|---|
|
(-1.5)
7.20
|
(+1.5)
1.003
|
|
(-1.0)
6.10
|
(+1.0)
1.041
|
|
(0)
1.48
|
(0)
2.43
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.39
|
(0.5)
1.51
|
|
(1.0)
1.60
|
(1.0)
2.34
|
|
(1.5)
1.26
|
(1.5)
3.48
|
|
(2.0)
1.03
|
(2.0)
8.20
|
|
(2.5)
1.004
|
(2.5)
9.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.13 | 1.62 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.67
|
(0.5)
2.01
|
|
(1.0)
1.16
|
(1.0)
5.05
|
|
(1.5)
1.083
|
(1.5)
7.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.55 | 1.44 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Girona FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.37
|
(0.5)
2.74
|
|
(1.0)
1.044
|
(1.0)
9.90
|
|
(1.5)
1.022
|
(1.5)
12.50
|
| Ulige | Lige |
| 3.24 | 1.285 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Rayo Vallecano Scorer | 2.03 | 1.68 |
| Girona FC Scorer | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer | 5.60 | 1.10 |
| Rayo Vallecano Scorer - 2. Halvleg | 2.03 | 1.68 |
| Girona FC Scorer - 2. Halvleg | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 5.60 | 1.10 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 5.60 | 1.10 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.51 | 2.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 5.60 | 1.10 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.80 | 1.028 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 6.15 | 1.082 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 5.70 | 1.096 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.26 | 3.40 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.123 | 5.10 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.103 | 5.55 |
| Rayo Vallecano Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.40 | 1.051 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.45 | 1.107 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(9.5)
5.95
|
(9.5)
1.08
|
|
(10.5)
2.84
|
(10.5)
1.36
|
|
(11.5)
1.78
|
(11.5)
1.90
|
|
(12.5)
1.32
|
(12.5)
3.04
|
|
(13.5)
1.11
|
(13.5)
5.20
|
|
(14.5)
1.012
|
(14.5)
9.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.