| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-2.5) 2.14 |
(+2.5) 1.615 |
(3.5) 1.41 |
(3.5) 2.64 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(36)
|
Handicapmarkeder
(14)
|
|
I Alt-markeder
(27)
|
Markeder På Mål
(33)
|
Halvlegsmarkeder
(56)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 1/8-finale
|
|
Ceará
1.051
|
|
Atlético-MG
7.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Ceará | Uafgjort (Draw) | Atlético-MG |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
2.875
|
(2 - 2)
26.00
|
|
|
(2 - 1)
6.40
|
||
|
(3 - 0)
3.25
|
||
|
(3 - 1)
8.10
|
||
|
(3 - 2)
32.00
|
||
|
(4 - 0)
7.80
|
||
|
(4 - 1)
18.00
|
||
|
(4 - 2)
61.00
|
||
|
(5 - 0)
25.00
|
||
|
(5 - 1)
48.00
|
||
|
(6 - 0)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Ceará | Atlético-MG |
|---|---|
|
(-3.5)
5.55
|
(+3.5)
1.081
|
|
(-3.0)
4.20
|
(+3.0)
1.155
|
|
(-2.5)
2.14
|
(+2.5)
1.615
|
|
(-2.0)
1.30
|
(+2.0)
2.97
|
|
(-1.5)
1.118
|
(+1.5)
4.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.875
|
(2.5)
1.32
|
|
(3.0)
1.909
|
(3.0)
1.72
|
|
(3.5)
1.41
|
(3.5)
2.64
|
|
(4.0)
1.095
|
(4.0)
5.20
|
|
(4.5)
1.055
|
(4.5)
6.35
|
| Ulige | Lige |
| 2.00 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ceará)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.02
|
(2.5)
1.67
|
|
(3.0)
1.34
|
(3.0)
2.94
|
|
(3.5)
1.157
|
(3.5)
4.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.25 | 1.54 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Atlético-MG)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.38
|
(0.5)
2.71
|
|
(1.0)
1.029
|
(1.0)
8.70
|
|
(1.5)
1.005
|
(1.5)
11.00
|
| Ulige | Lige |
| 3.20 | 1.28 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Atlético-MG Scorer | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer | 2.71 | 1.38 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 11.00 | 1.005 |
| Ceará Scorer - 2. Halvleg | 1.67 | 2.02 |
| Atlético-MG Scorer - 2. Halvleg | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.70 | 1.136 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.70 | 1.136 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.79 | 2.02 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.15 | 1.176 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 8.40 | 1.027 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 6.55 | 1.063 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.56 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.93 | 1.33 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.70 | 1.98 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.45 | 2.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.40 | 2.64 |
| Ceará Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.93 | 1.74 |
| Ceará Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 5.40 | 1.101 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.92 | 1.75 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 5.40 | 1.102 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.