| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
2.66 | 2.19 | 4.15 | 1.21 | 1.62 | 1.44 |
(0) 1.53 |
(0) 2.30 |
(3.0) 1.92 |
(3.0) 1.88 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(23)
|
Hovedmarkeder
(54)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(29)
|
Markeder På Mål
(30)
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(45)
|
Markeder på fejl
(24)
|
Periodemarkeder
(68)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Stillingen Når
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 3.08 | 1.31 |
| 2 - 1 | 2.26 | 1.55 |
| 2 - 2 | 5.30 | 1.113 |
| 3 - 1 | 7.10 | 1.056 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Valencia CF Vinder
2.66
|
|
Uafgjort (Draw)
2.19
|
|
Rayo Vallecano Vinder
4.15
|
|
Valencia CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
|
Valencia CF Vinder Eller Rayo Vallecano Vinder
1.62
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller uafgjort (draw)
1.44
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
3.74
|
(1 - 1)
2.84
|
(1 - 2)
5.25
|
|
(3 - 1)
11.00
|
(2 - 2)
7.20
|
(1 - 3)
20.00
|
|
(3 - 2)
19.50
|
(3 - 3)
53.00
|
(2 - 3)
26.00
|
|
(4 - 1)
38.00
|
(1 - 4)
69.00
|
|
|
(4 - 2)
58.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vindermargin
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Vinder Med 1 Mål - Valencia CF | 3.48 | 1.25 |
| Vinder Med 2 Mål - Valencia CF | 9.40 | 1.019 |
| Vinder Med 1 Mål - Rayo Vallecano | 4.80 | 1.139 |
| Vinder Med 1 Mål - Valencia CF eller Rayo Vallecano | 2.13 | 1.62 |
| Vinder Med 2 Mål - Valencia CF eller Rayo Vallecano | 6.85 | 1.062 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hold Der Scorer + Resultat
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Begge Hold Scorer + Valencia CF Vinder | 2.69 | 1.46 |
| Begge Hold Scorer + Rayo Vallecano Vinder | 4.25 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + Uafgjort | 2.21 | 1.65 |
| Begge Hold Scorer + Valencia CF Vinder Eller Rayo Vallecano Vinder | 1.65 | 2.21 |
| Begge Hold Scorer + Valencia CF Vinder Eller Uafgjort | 1.22 | 4.25 |
| Begge Hold Scorer + Rayo Vallecano Vinder Eller Uafgjort | 1.46 | 2.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvleg Med Flest Mål
|
| 1. Halvleg | Lige Antal | 2. Halvleg |
|---|---|---|
| 1.39 | 4.25 | 6.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvleg Med Flest Mål (Valencia CF)
|
| 1. Halvleg | Lige Antal | 2. Halvleg |
|---|---|---|
| 1.83 | 2.55 | 6.05 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvleg Med Flest Mål (Rayo Vallecano)
|
| 1. Halvleg | Lige Antal | 2. Halvleg |
|---|---|---|
| 1.52 | 2.90 | 9.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I Fuld Tid + Mål I Alt
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Valencia CF Vinder + I Alt Under 3.5 | 4.05 | 1.191 |
| Valencia CF Vinder + I Alt Under 4.5 | 3.08 | 1.31 |
| Valencia CF Vinder + I Alt Under 5.5 | 2.68 | 1.40 |
| Valencia CF Vinder + I Alt Under 6.5 | 2.61 | 1.42 |
| Valencia CF Vinder + I Alt Over 3.5 | 6.05 | 1.085 |
| Valencia CF Vinder + I Alt Over 4.5 | 10.75 | 1.007 |
| Rayo Vallecano Vinder + I Alt Under 3.5 | 5.50 | 1.104 |
| Rayo Vallecano Vinder + I Alt Under 4.5 | 4.60 | 1.15 |
| Rayo Vallecano Vinder + I Alt Under 5.5 | 4.05 | 1.193 |
| Rayo Vallecano Vinder + I Alt Under 6.5 | 3.94 | 1.20 |
| Rayo Vallecano Vinder + I Alt Over 3.5 | 9.90 | 1.014 |
| Uafgjort + I Alt Under 3.5 | 2.84 | 1.36 |
| Uafgjort + I Alt Under 4.5 | 2.16 | 1.60 |
| Uafgjort + I Alt Under 5.5 | 2.16 | 1.60 |
| Uafgjort + I Alt Under 6.5 | 2.11 | 1.63 |
| Uafgjort + I Alt Over 3.5 | 6.75 | 1.064 |
| Valencia CF Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 3.5 | 1.76 | 1.93 |
| Valencia CF Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 4.5 | 1.33 | 2.98 |
| Valencia CF Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 5.5 | 1.24 | 3.56 |
| Valencia CF Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 6.5 | 1.21 | 3.84 |
| Valencia CF Vinder Eller Uafgjort + I Alt Over 3.5 | 3.48 | 1.25 |
| Valencia CF Vinder Eller Uafgjort + I Alt Over 4.5 | 9.60 | 1.017 |
| Rayo Vallecano Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 3.5 | 1.98 | 1.72 |
| Rayo Vallecano Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 4.5 | 1.533 | 2.30 |
| Rayo Vallecano Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 5.5 | 1.47 | 2.46 |
| Rayo Vallecano Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 6.5 | 1.44 | 2.55 |
| Rayo Vallecano Vinder Eller Uafgjort + I Alt Over 3.5 | 4.50 | 1.155 |
| Valencia CF Vinder Eller Rayo Vallecano Vinder + I Alt Under 3.5 | 2.46 | 1.47 |
| Valencia CF Vinder Eller Rayo Vallecano Vinder + I Alt Under 4.5 | 1.95 | 1.74 |
| Valencia CF Vinder Eller Rayo Vallecano Vinder + I Alt Under 5.5 | 1.69 | 2.02 |
| Valencia CF Vinder Eller Rayo Vallecano Vinder + I Alt Under 6.5 | 1.65 | 2.08 |
| Valencia CF Vinder Eller Rayo Vallecano Vinder + I Alt Over 3.5 | 4.20 | 1.18 |
| Valencia CF Vinder Eller Rayo Vallecano Vinder + I Alt Over 4.5 | 7.50 | 1.048 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Valencia CF | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-1.5)
6.50
|
(+1.5)
1.018
|
|
(-1.0)
5.40
|
(+1.0)
1.063
|
|
(0)
1.53
|
(0)
2.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap (3-way)
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| (-1.0) | 7.60 | 3.48 | 1.46 |
| (+1.0) | 1.22 | 3.34 | 6.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Asiatisk Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Valencia CF | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-1.0,-1.5)
6.00
|
(+1.0,+1.5)
1.037
|
|
(-0.5,-1.0)
3.20
|
(+0.5,+1.0)
1.24
|
|
(0,-0.5)
1.99
|
(0,+0.5)
1.64
|
|
(0,+0.5)
1.29
|
(0,-0.5)
2.96
|
|
(+0.5,+1.0)
1.088
|
(-0.5,-1.0)
5.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.84
|
(2.5)
1.37
|
|
(3.0)
1.92
|
(3.0)
1.88
|
|
(3.5)
1.39
|
(3.5)
2.76
|
|
(4.0)
1.09
|
(4.0)
5.70
|
|
(4.5)
1.044
|
(4.5)
6.75
|
| Ulige | Lige |
| 2.02 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (3-way)
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(3.0)
2.84
|
(3.0)
2.49
|
(3.0)
2.76
|
|
(4.0)
1.39
|
(4.0)
4.25
|
(4.0)
6.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5,3.0)
2.39
|
(2.5,3.0)
1.52
|
|
(3.0,3.5)
1.55
|
(3.0,3.5)
2.32
|
|
(3.5,4.0)
1.24
|
(3.5,4.0)
3.56
|
|
(4.0,4.5)
1.064
|
(4.0,4.5)
6.25
|
|
(4.5,5.0)
1.003
|
(4.5,5.0)
9.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.82
|
(1.5)
1.833
|
|
(2.0)
1.24
|
(2.0)
3.95
|
|
(2.5)
1.121
|
(2.5)
5.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.49 | 2.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
1.83
|
(2.0)
2.59
|
(2.0)
6.00
|
|
(3.0)
1.124
|
(3.0)
4.10
|
(3.0)
7.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5,2.0)
1.57
|
(1.5,2.0)
2.42
|
|
(2.0,2.5)
1.17
|
(2.0,2.5)
5.10
|
|
(2.5,3.0)
1.057
|
(2.5,3.0)
8.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.51
|
(1.5)
2.31
|
|
(2.0)
1.094
|
(2.0)
6.95
|
|
(2.5)
1.052
|
(2.5)
9.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.36 | 2.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
1.52
|
(2.0)
2.98
|
(2.0)
9.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt (Rayo Vallecano)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5,2.0)
1.33
|
(1.5,2.0)
3.34
|
|
(2.5,3.0)
1.013
|
(2.5,3.0)
14.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.40 | 1.164 |
| Valencia CF Scorer - 2. Halvleg | 1.85 | 1.83 |
| Rayo Vallecano Scorer - 2. Halvleg | 2.33 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.40 | 1.164 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.37 | 2.84 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.36 | 2.84 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 7.00 | 1.058 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 2.84 | 1.363 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 1.38 | 2.76 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.058 | 7.00 |
| Valencia CF Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.16 | 1.60 |
| Valencia CF Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.00 | 1.059 |
| Rayo Vallecano Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 10.00 | 1.013 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.93 | 1.76 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.50 | 1.071 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge Af Mål Scoret I Kampen
|
| Valencia CF | Ingen | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| 3 | 2.29 | 2.84 | 3.18 |
| 4 | 4.55 | 1.39 | 6.05 |
| 5 | 12.00 | 1.044 | 15.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (5-Vejs)
|
|
(2 Eller Mindre)
2.84
|
(3)
2.49
|
|
(4)
4.25
|
(5)
10.50
|
|
(6 Eller Flere)
26.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål
|
| Ulige | Lige |
|---|---|
| 2.02 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (Valencia CF) (3-Vejs)
|
|
(1 Eller Mindre)
1.83
|
(2)
2.59
|
|
(3 Eller Flere)
6.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (Valencia CF) (4-Vejs)
|
|
(1 Eller Mindre)
1.83
|
(2)
2.59
|
|
(3)
7.60
|
(4 Eller Flere)
25.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (Rayo Vallecano) (3-Vejs)
|
|
(1 Eller Mindre)
1.52
|
(2)
2.99
|
|
(3 Eller Flere)
9.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål Og Scoringstidspunkter
|
| Mål I Kampen | Ja | Nej |
|---|---|---|
| 46-60 min. | 4.30 | 1.171 |
| 61-75 min. | 2.96 | 1.333 |
|
76-90 min. Inklusive Tillægstid i 2. Halvleg
|
2.06 | 1.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge Af Mål I Hver Halvleg
|
| Valencia CF | Ingen | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| Første Mål - 2. Halvleg | 2.29 | 2.84 | 3.18 |
| Sidste Mål - 2. Halvleg | 2.29 | 2.84 | 3.18 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Første Hold Til At
|
| Valencia CF | Ingen | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| Scorer 3 Mål | 6.20 | 1.18 | 10.50 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsresultater
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Valencia CF Vinder Mindst Én Halvleg | 2.69 | 1.46 |
| Rayo Vallecano Vinder Mindst Én Halvleg | 4.25 | 1.22 |
| Uafgjort I Begge Halvlege | 2.21 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål + Halvlegsresultat
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Begge Hold Scorer I 2. Halvleg + Uafgjort I 2. Halvleg | 6.75 | 1.064 |
| Begge Hold Scorer I 2. Halvleg + Valencia CF Vinder Eller Spiller Uafgjort I 2. Halvleg | 5.10 | 1.122 |
| Begge Hold Scorer I 2. Halvleg + Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg eller Rayo Vallecano Til At Vinde 2. Halvleg | 9.30 | 1.02 |
| Begge Hold Scorer I 2. Halvleg + Rayo Vallecano Vinder Eller Spiller Uafgjort I 2. Halvleg | 5.55 | 1.102 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 2. Halvleg Med Handicap (3-way)
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| (-1.0) | 8.00 | 3.48 | 1.46 |
| (+1.0) | 1.22 | 3.34 | 6.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 2. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.76
|
(0.5)
1.36
|
|
(1.0)
1.90
|
(1.0)
1.85
|
|
(1.5)
1.38
|
(1.5)
2.68
|
|
(2.0)
1.083
|
(2.0)
5.35
|
|
(2.5)
1.038
|
(2.5)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.02 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 2. Halvleg (3-way)
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
2.84
|
(1.0)
2.49
|
(1.0)
2.76
|
|
(2.0)
1.39
|
(2.0)
4.25
|
(2.0)
6.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
2.39
|
(0.5,1.0)
1.52
|
|
(1.0,1.5)
1.55
|
(1.0,1.5)
2.32
|
|
(1.5,2.0)
1.24
|
(1.5,2.0)
3.56
|
|
(2.0,2.5)
1.064
|
(2.0,2.5)
6.25
|
|
(2.5,3.0)
1.003
|
(2.5,3.0)
9.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.25
|
(1.0)
3.98
|
|
(1.5)
1.129
|
(1.5)
6.05
|
|
(2.0)
1.001
|
(2.0)
19.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
1.83
|
(1.0)
2.59
|
(1.0)
6.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt (Valencia CF) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
1.57
|
(0.5,1.0)
2.42
|
|
(1.0,1.5)
1.17
|
(1.0,1.5)
5.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.52
|
(0.5)
2.33
|
|
(1.0)
1.097
|
(1.0)
7.20
|
|
(1.5)
1.054
|
(1.5)
9.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
1.52
|
(1.0)
2.98
|
(1.0)
9.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt (Rayo Vallecano) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
1.33
|
(0.5,1.0)
3.34
|
|
(1.5,2.0)
1.017
|
(1.5,2.0)
14.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Halvleg + Mål I Alt I 2. Halvleg
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 6.05 | 1.085 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg + Over 2.5 Mål I 2. Halvleg | 10.75 | 1.007 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 4.05 | 1.191 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 3.08 | 1.31 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 2.68 | 1.40 |
| Uafgjort I 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 6.75 | 1.064 |
| Uafgjort I 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 2.84 | 1.37 |
| Uafgjort I 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 2.16 | 1.60 |
| Uafgjort I 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 2.16 | 1.60 |
| Rayo Vallecano Til At Vinde 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 9.90 | 1.014 |
| Rayo Vallecano Til At Vinde 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 5.50 | 1.104 |
| Rayo Vallecano Til At Vinde 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 4.60 | 1.15 |
| Rayo Vallecano Til At Vinde 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 4.05 | 1.193 |
| Valencia CF Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 3.48 | 1.25 |
| Valencia CF Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Over 2.5 Mål I 2. Halvleg | 9.60 | 1.017 |
| Valencia CF Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 1.76 | 1.93 |
| Valencia CF Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 1.33 | 2.98 |
| Valencia CF Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 1.24 | 3.56 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg eller Rayo Vallecano Til At Vinde 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 4.20 | 1.18 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg eller Rayo Vallecano Til At Vinde 2. Halvleg + Over 2.5 Mål I 2. Halvleg | 7.50 | 1.048 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg eller Rayo Vallecano Til At Vinde 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 2.46 | 1.47 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg eller Rayo Vallecano Til At Vinde 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 1.95 | 1.74 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg eller Rayo Vallecano Til At Vinde 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 1.69 | 2.02 |
| Rayo Vallecano Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 4.50 | 1.155 |
| Rayo Vallecano Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 1.98 | 1.72 |
| Rayo Vallecano Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 1.533 | 2.30 |
| Rayo Vallecano Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 1.47 | 2.46 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark
|
|
Valencia CF
1.36
|
|
Lige Antal
5.70
|
|
Rayo Vallecano
5.15
|
|
Valencia CF Eller lige antal
1.098
|
|
Valencia CF Eller Rayo Vallecano
1.076
|
|
Rayo Vallecano Eller lige antal
2.71
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark Med Handicap
|
| Valencia CF | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-1.5)
1.833
|
(+1.5)
1.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark Med Handicap (3-way)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| (-1.0) | 1.833 | 4.75 | 2.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark Med Handicap - 2. Halvleg (3-way)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| (-1.0) | 2.76 | 4.80 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(5.5)
5.05
|
(5.5)
1.118
|
|
(6.5)
2.76
|
(6.5)
1.38
|
|
(7.5)
1.82
|
(7.5)
1.86
|
|
(8.5)
1.38
|
(8.5)
2.76
|
|
(9.5)
1.155
|
(9.5)
4.40
|
|
(10.5)
1.041
|
(10.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(6.0)
5.05
|
(6.0)
5.90
|
(6.0)
1.38
|
|
(7.0)
2.76
|
(7.0)
5.10
|
(7.0)
1.86
|
|
(8.0)
1.82
|
(8.0)
5.50
|
(8.0)
2.76
|
|
(9.0)
1.38
|
(9.0)
6.00
|
(9.0)
4.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
3.14
|
(3.5)
1.27
|
|
(4.0)
2.45
|
(4.0)
1.46
|
|
(4.5)
1.77
|
(4.5)
1.92
|
|
(5.0)
1.40
|
(5.0)
2.64
|
|
(5.5)
1.26
|
(5.5)
3.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Valencia CF) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(4.0)
3.14
|
(4.0)
3.74
|
(4.0)
1.92
|
|
(5.0)
1.77
|
(5.0)
3.90
|
(5.0)
3.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Rayo Vallecano)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
4.55
|
(2.0)
1.129
|
|
(2.5)
2.28
|
(2.5)
1.53
|
|
(3.0)
1.72
|
(3.0)
1.98
|
|
(3.5)
1.41
|
(3.5)
2.60
|
|
(4.0)
1.145
|
(4.0)
4.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Rayo Vallecano) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(3.0)
2.28
|
(3.0)
3.26
|
(3.0)
2.60
|
|
(4.0)
1.41
|
(4.0)
4.55
|
(4.0)
5.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
2.75
|
(3.5)
1.37
|
|
(4.5)
1.82
|
(4.5)
1.86
|
|
(5.5)
1.38
|
(5.5)
2.71
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(4.0)
2.76
|
(4.0)
5.10
|
(4.0)
1.86
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Valencia CF) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
2.45
|
(2.0)
1.46
|
|
(2.5)
1.77
|
(2.5)
1.92
|
|
(3.0)
1.40
|
(3.0)
2.64
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Valencia CF) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
3.14
|
(2.0)
3.48
|
(2.0)
1.92
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Rayo Vallecano) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.28
|
(1.5)
1.53
|
|
(2.0)
1.72
|
(2.0)
1.98
|
|
(2.5)
1.41
|
(2.5)
2.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Rayo Vallecano) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
2.28
|
(2.0)
3.26
|
(2.0)
2.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge Af Hjørnespark I Kampen
|
| Valencia CF | Ingen | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| 5 | 1.76 | 12.50 | 2.19 |
| 6 | 1.99 | 5.05 | 2.48 |
| 7 | 2.43 | 2.76 | 3.02 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på fejl
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort
|
|
Valencia CF
1.76
|
|
Lige Antal
3.76
|
|
Rayo Vallecano
3.68
|
|
Valencia CF Eller lige antal
1.21
|
|
Valencia CF Eller Rayo Vallecano
1.192
|
|
Rayo Vallecano Eller lige antal
1.87
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort Med Handicap
|
| Valencia CF | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-2.5)
5.45
|
(+2.5)
1.099
|
|
(-1.5)
2.88
|
(+1.5)
1.35
|
|
(0)
1.37
|
(0)
2.80
|
|
(+1.5)
1.054
|
(-1.5)
7.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort Med Handicap (3-way)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| (-2.0) | 5.45 | 5.45 | 1.35 |
| (-1.0) | 2.88 | 4.05 | 1.87 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
5.00
|
(2.5)
1.12
|
|
(3.5)
2.49
|
(3.5)
1.46
|
|
(4.5)
1.60
|
(4.5)
2.16
|
|
(5.5)
1.24
|
(5.5)
3.56
|
|
(6.5)
1.066
|
(6.5)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(3.0)
5.00
|
(3.0)
4.85
|
(3.0)
1.46
|
|
(4.0)
2.49
|
(4.0)
4.25
|
(4.0)
2.16
|
|
(5.0)
1.60
|
(5.0)
5.30
|
(5.0)
3.56
|
|
(6.0)
1.24
|
(6.0)
6.50
|
(6.0)
6.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.85
|
(1.5)
1.26
|
|
(2.5)
1.64
|
(2.5)
2.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (Rayo Vallecano)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.02
|
(1.5)
1.69
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge Af Gule Kort I Kampen
|
| Valencia CF | Ingen | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| 2 | 2.22 | 27.00 | 1.67 |
| 3 | 2.46 | 5.00 | 2.09 |
| 4 | 3.22 | 2.49 | 2.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - Fra 1 Til 60 Min.
|
|
Valencia CF Vinder
7.50
|
|
Uafgjort (Draw)
1.143
|
|
Rayo Vallecano Vinder
10.50
|
|
Valencia CF Vinder Eller Rayo Vallecano Vinder
4.35
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller uafgjort (draw)
1.03
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - Fra 1 Til 60 Min.
|
| Valencia CF | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(0)
1.58
|
(0)
2.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - Fra 1 Til 60 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.171
|
(2.5)
4.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - Fra 1 Til 60 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.07
|
(1.5)
6.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano) - Fra 1 Til 60 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.032
|
(1.5)
8.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - Fra 1 Til 75 Min.
|
|
Valencia CF Vinder
3.72
|
|
Uafgjort (Draw)
1.52
|
|
Rayo Vallecano Vinder
5.60
|
|
Valencia CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.08
|
|
Valencia CF Vinder Eller Rayo Vallecano Vinder
2.24
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller uafgjort (draw)
1.197
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - Fra 1 Til 75 Min.
|
| Valencia CF | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(0)
1.56
|
(0)
2.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - Fra 1 Til 75 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.65
|
(2.5)
2.08
|
|
(3.0)
1.125
|
(3.0)
4.90
|
|
(3.5)
1.052
|
(3.5)
6.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - Fra 1 Til 75 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.32
|
(1.5)
3.04
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano) - Fra 1 Til 75 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.193
|
(1.5)
4.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - 5 Minutters Intervaller
|
| Fra 52. Til 56. Minut | Valencia CF (Vinder) | 14.00 |
| Uafgjort (Draw) | 1.052 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) | 18.75 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Rayo Vallecano (Vinder) | 9.90 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) Eller Uafgjort | 1.02 | |
| Fra 53. Til 57. Minut | Valencia CF (Vinder) | 13.75 |
| Uafgjort (Draw) | 1.054 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) | 18.50 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.002 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Rayo Vallecano (Vinder) | 9.70 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) Eller Uafgjort | 1.021 | |
| Fra 54. Til 58. Minut | Valencia CF (Vinder) | 13.50 |
| Uafgjort (Draw) | 1.055 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) | 18.50 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.002 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Rayo Vallecano (Vinder) | 9.60 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) Eller Uafgjort | 1.022 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - 5 Minutters Intervaller
|
| Valencia CF | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|
| Fra 52. Til 56. Minut |
(0)
1.63
|
(0)
2.28
|
| Fra 53. Til 57. Minut |
(0)
1.63
|
(0)
2.28
|
| Fra 54. Til 58. Minut |
(0)
1.63
|
(0)
2.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 5 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 52. Til 56. Minut |
(0.5)
1.073
|
(0.5)
8.30
|
| Fra 53. Til 57. Minut |
(0.5)
1.074
|
(0.5)
8.20
|
| Fra 54. Til 58. Minut |
(0.5)
1.075
|
(0.5)
8.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - 5 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 52. Til 56. Minut |
(0.5)
1.027
|
(0.5)
12.50
|
| Fra 53. Til 57. Minut |
(0.5)
1.028
|
(0.5)
12.50
|
| Fra 54. Til 58. Minut |
(0.5)
1.028
|
(0.5)
12.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano) - 5 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 52. Til 56. Minut |
(0.5)
1.009
|
(0.5)
16.00
|
| Fra 53. Til 57. Minut |
(0.5)
1.01
|
(0.5)
15.75
|
| Fra 54. Til 58. Minut |
(0.5)
1.01
|
(0.5)
15.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - 10 Minutters Intervaller
|
| Fra 52. Til 61. Minut | Valencia CF (Vinder) | 7.70 |
| Uafgjort (Draw) | 1.165 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) | 11.50 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.036 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Rayo Vallecano (Vinder) | 5.15 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) Eller Uafgjort | 1.084 | |
| Fra 53. Til 62. Minut | Valencia CF (Vinder) | 7.70 |
| Uafgjort (Draw) | 1.166 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) | 11.50 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.036 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Rayo Vallecano (Vinder) | 5.15 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) Eller Uafgjort | 1.084 | |
| Fra 54. Til 63. Minut | Valencia CF (Vinder) | 7.60 |
| Uafgjort (Draw) | 1.168 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) | 11.50 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.036 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Rayo Vallecano (Vinder) | 5.10 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) Eller Uafgjort | 1.086 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - 10 Minutters Intervaller
|
| Valencia CF | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|
| Fra 52. Til 61. Minut |
(0)
1.63
|
(0)
2.28
|
| Fra 53. Til 62. Minut |
(0)
1.63
|
(0)
2.28
|
| Fra 54. Til 63. Minut |
(0)
1.63
|
(0)
2.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 10 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 52. Til 61. Minut |
(0.5)
1.197
|
(0.5)
4.60
|
| Fra 53. Til 62. Minut |
(0.5)
1.20
|
(0.5)
4.55
|
| Fra 54. Til 63. Minut |
(0.5)
1.21
|
(0.5)
4.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - 10 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 52. Til 61. Minut |
(0.5)
1.096
|
(0.5)
7.10
|
| Fra 53. Til 62. Minut |
(0.5)
1.096
|
(0.5)
7.10
|
| Fra 54. Til 63. Minut |
(0.5)
1.098
|
(0.5)
7.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano) - 10 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 52. Til 61. Minut |
(0.5)
1.056
|
(0.5)
9.40
|
| Fra 53. Til 62. Minut |
(0.5)
1.057
|
(0.5)
9.30
|
| Fra 54. Til 63. Minut |
(0.5)
1.058
|
(0.5)
9.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - 15 Minutters Intervaller
|
| Fra 52. Til 66. Minut | Valencia CF (Vinder) | 5.65 |
| Uafgjort (Draw) | 1.285 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) | 8.30 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.073 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Rayo Vallecano (Vinder) | 3.65 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) Eller Uafgjort | 1.143 | |
| Fra 53. Til 67. Minut | Valencia CF (Vinder) | 5.60 |
| Uafgjort (Draw) | 1.29 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) | 8.20 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.075 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Rayo Vallecano (Vinder) | 3.62 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) Eller Uafgjort | 1.145 | |
| Fra 54. Til 68. Minut | Valencia CF (Vinder) | 5.60 |
| Uafgjort (Draw) | 1.29 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) | 8.30 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.073 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Rayo Vallecano (Vinder) | 3.62 | |
| Rayo Vallecano (Vinder) Eller Uafgjort | 1.145 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - 15 Minutters Intervaller
|
| Valencia CF | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|
| Fra 52. Til 66. Minut |
(0)
1.615
|
(0)
2.31
|
| Fra 53. Til 67. Minut |
(0)
1.615
|
(0)
2.31
|
| Fra 54. Til 68. Minut |
(0)
1.615
|
(0)
2.31
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 15 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 52. Til 66. Minut |
(0.5)
1.34
|
(0.5)
3.26
|
| Fra 53. Til 67. Minut |
(0.5)
1.35
|
(0.5)
3.20
|
| Fra 54. Til 68. Minut |
(0.5)
1.35
|
(0.5)
3.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - 15 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 52. Til 66. Minut |
(0.5)
1.171
|
(0.5)
5.05
|
| Fra 53. Til 67. Minut |
(0.5)
1.172
|
(0.5)
5.00
|
| Fra 54. Til 68. Minut |
(0.5)
1.174
|
(0.5)
5.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano) - 15 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 52. Til 66. Minut |
(0.5)
1.108
|
(0.5)
6.65
|
| Fra 53. Til 67. Minut |
(0.5)
1.109
|
(0.5)
6.60
|
| Fra 54. Til 68. Minut |
(0.5)
1.11
|
(0.5)
6.55
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.