| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.35 | 3.18 | 1.89 | 1.85 | 1.32 | 1.193 |
(0) 2.92 |
(0) 1.34 |
(2.5) 1.89 |
(2.5) 1.909 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(37)
|
Hovedmarkeder
(74)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(38)
|
Markeder På Mål
(52)
|
Halvlegsmarkeder
(92)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(61)
|
Markeder på fejl
(51)
|
Periodemarkeder
(76)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Athletic Club Vinder
4.35
|
|
Uafgjort (Draw)
3.18
|
|
RC Celta de Vigo Vinder
1.89
|
|
Athletic Club Vinder Eller uafgjort (draw)
1.85
|
|
Athletic Club Vinder Eller RC Celta de Vigo Vinder
1.32
|
|
RC Celta de Vigo Vinder Eller uafgjort (draw)
1.193
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Athletic Club | Uafgjort (Draw) | RC Celta de Vigo |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
6.35
|
(1 - 1)
3.54
|
(0 - 1)
4.50
|
|
(3 - 1)
17.25
|
(2 - 2)
11.00
|
(0 - 2)
7.40
|
|
(3 - 2)
28.00
|
(3 - 3)
69.00
|
(1 - 2)
6.55
|
|
(4 - 1)
51.00
|
(0 - 3)
24.00
|
|
|
(4 - 2)
73.00
|
(1 - 3)
22.00
|
|
|
(2 - 3)
35.00
|
||
|
(0 - 4)
78.00
|
||
|
(1 - 4)
76.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Athletic Club | RC Celta de Vigo |
|---|---|
|
(-1.0)
7.80
|
(+1.0)
1.003
|
|
(0)
2.92
|
(0)
1.34
|
|
(+1.0)
1.25
|
(-1.0)
3.08
|
|
(+1.5)
1.113
|
(-1.5)
4.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.50
|
(1.5)
1.148
|
|
(2.0)
3.20
|
(2.0)
1.30
|
|
(2.5)
1.89
|
(2.5)
1.909
|
|
(3.0)
1.37
|
(3.0)
2.84
|
|
(3.5)
1.22
|
(3.5)
3.65
|
|
(4.0)
1.032
|
(4.0)
7.30
|
|
(4.5)
1.016
|
(4.5)
8.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.79 | 1.89 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.74
|
(0.5)
1.37
|
|
(1.0)
1.85
|
(1.0)
1.93
|
|
(1.5)
1.37
|
(1.5)
3.00
|
|
(2.0)
1.085
|
(2.0)
6.50
|
|
(2.5)
1.051
|
(2.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Celta de Vigo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.65
|
(1.5)
2.21
|
|
(2.0)
1.132
|
(2.0)
5.55
|
|
(2.5)
1.068
|
(2.5)
7.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.40 | 2.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Athletic Club Scorer | 1.38 | 2.76 |
| Begge Hold Scorer | 1.38 | 2.76 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.15 | 1.082 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.30 | 3.44 |
| Athletic Club Scorer - Begge Halvlege | 6.80 | 1.063 |
| RC Celta de Vigo Scorer - Begge Halvlege | 2.53 | 1.444 |
| Athletic Club Scorer - 1. Halvleg | 4.40 | 1.163 |
| Athletic Club Scorer - 2. Halvleg | 1.56 | 2.24 |
| RC Celta de Vigo Scorer - 2. Halvleg | 2.53 | 1.444 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.40 | 1.163 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.05 | 1.189 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.46 | 1.47 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.64 | 2.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.38 | 2.76 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.99 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.84 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 8.70 | 1.028 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.54 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.02 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.57 | 2.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.44 | 2.55 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.04 | 1.32 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.80 | 1.37 |
| Athletic Club Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.24 | 1.285 |
| Athletic Club Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.00 | 1.024 |
| RC Celta de Vigo Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.04 | 1.32 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.79 | 1.89 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.90 | 1.089 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Athletic Club Vinder
29.00
|
|
Uafgjort (Draw)
5.45
|
|
RC Celta de Vigo Vinder
1.126
|
|
Athletic Club Vinder Eller uafgjort (draw)
4.65
|
|
Athletic Club Vinder Eller RC Celta de Vigo Vinder
1.086
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Athletic Club | RC Celta de Vigo |
|---|---|
|
(+1.0)
1.38
|
(-1.0)
2.76
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.32
|
(1.5)
3.26
|
| Ulige | Lige |
| 1.23 | 3.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.163
|
(0.5)
4.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Celta de Vigo) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.048
|
(1.5)
7.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
9.40
|
(4.5)
1.007
|
|
(5.5)
5.00
|
(5.5)
1.12
|
|
(6.5)
2.93
|
(6.5)
1.34
|
|
(7.5)
1.98
|
(7.5)
1.72
|
|
(8.5)
1.50
|
(8.5)
2.375
|
|
(9.5)
1.24
|
(9.5)
3.48
|
|
(10.5)
1.093
|
(10.5)
5.45
|
|
(11.5)
1.015
|
(11.5)
8.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.