| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.35 | 4.55 | 8.80 | 1.043 | 1.173 | 3.02 |
(-1.0) 1.62 |
(+1.0) 2.13 |
(2.5) 2.19 |
(2.5) 1.68 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(41)
|
Hovedmarkeder
(76)
|
Handicapmarkeder
(15)
|
|
I Alt-markeder
(43)
|
Markeder På Mål
(54)
|
Halvlegsmarkeder
(96)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(64)
|
Markeder på fejl
(47)
|
Periodemarkeder
(73)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Rayo Vallecano Vinder
1.35
|
|
Uafgjort (Draw)
4.55
|
|
Villarreal CF Vinder
8.80
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller uafgjort (draw)
1.043
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller Villarreal CF Vinder
1.173
|
|
Villarreal CF Vinder Eller uafgjort (draw)
3.02
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Rayo Vallecano | Uafgjort (Draw) | Villarreal CF |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.50
|
(1 - 1)
5.90
|
(1 - 2)
13.75
|
|
(2 - 0)
5.05
|
(2 - 2)
12.50
|
(1 - 3)
46.00
|
|
(2 - 1)
5.70
|
(3 - 3)
61.00
|
(2 - 3)
41.00
|
|
(3 - 0)
9.10
|
||
|
(3 - 1)
11.00
|
||
|
(3 - 2)
23.00
|
||
|
(4 - 0)
24.00
|
||
|
(4 - 1)
28.00
|
||
|
(4 - 2)
56.00
|
||
|
(5 - 0)
67.00
|
||
|
(5 - 1)
76.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Rayo Vallecano | Villarreal CF |
|---|---|
|
(-2.5)
4.60
|
(+2.5)
1.088
|
|
(-2.0)
3.78
|
(+2.0)
1.155
|
|
(-1.5)
2.21
|
(+1.5)
1.50
|
|
(-1.0)
1.62
|
(+1.0)
2.13
|
|
(0)
1.048
|
(0)
5.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.50
|
(1.5)
1.098
|
|
(2.0)
4.20
|
(2.0)
1.188
|
|
(2.5)
2.19
|
(2.5)
1.68
|
|
(3.0)
1.58
|
(3.0)
2.23
|
|
(3.5)
1.33
|
(3.5)
2.93
|
|
(4.0)
1.094
|
(4.0)
5.25
|
|
(4.5)
1.062
|
(4.5)
6.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.81 | 1.87 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.64
|
(1.5)
1.46
|
|
(2.0)
1.73
|
(2.0)
2.08
|
|
(2.5)
1.333
|
(2.5)
3.18
|
|
(3.0)
1.073
|
(3.0)
6.90
|
|
(3.5)
1.044
|
(3.5)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.65 | 2.08 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Villarreal CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.13
|
(0.5)
1.60
|
|
(1.0)
1.43
|
(1.0)
2.79
|
|
(1.5)
1.22
|
(1.5)
4.10
|
|
(2.0)
1.018
|
(2.0)
10.75
|
|
(2.5)
1.003
|
(2.5)
12.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.22 | 1.571 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Villarreal CF Scorer | 1.61 | 2.15 |
| Begge Hold Scorer | 1.61 | 2.15 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.85 | 1.091 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.188 | 4.35 |
| Rayo Vallecano Scorer - Begge Halvlege | 1.58 | 2.20 |
| Villarreal CF Scorer - Begge Halvlege | 10.50 | 1.009 |
| Rayo Vallecano Scorer - 2. Halvleg | 1.58 | 2.20 |
| Villarreal CF Scorer - 1. Halvleg | 6.15 | 1.081 |
| Villarreal CF Scorer - 2. Halvleg | 1.81 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 6.15 | 1.081 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.93 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.31 | 1.53 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.35 | 3.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.61 | 2.15 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.05 | 1.67 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.34 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 6.75 | 1.064 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.90 | 1.09 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.80 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.99 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.73 | 1.97 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.93 | 1.34 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.35 | 1.51 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.20 | 1.58 |
| Rayo Vallecano Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.77 | 1.92 |
| Rayo Vallecano Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.55 | 1.154 |
| Villarreal CF Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.05 | 1.125 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.47 | 2.46 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Rayo Vallecano Vinder
1.046
|
|
Uafgjort (Draw)
7.90
|
|
Villarreal CF Vinder
43.00
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller Villarreal CF Vinder
1.023
|
|
Villarreal CF Vinder Eller uafgjort (draw)
6.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Rayo Vallecano | Villarreal CF |
|---|---|
|
(-1.5)
6.00
|
(+1.5)
1.086
|
|
(-1.0)
1.70
|
(+1.0)
2.01
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
3.34
|
| Ulige | Lige |
| 1.22 | 3.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.11
|
(1.5)
5.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Villarreal CF) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.081
|
(0.5)
6.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
8.90
|
(6.5)
1.013
|
|
(7.5)
4.75
|
(7.5)
1.134
|
|
(8.5)
2.80
|
(8.5)
1.37
|
|
(9.5)
1.90
|
(9.5)
1.78
|
|
(10.5)
1.46
|
(10.5)
2.49
|
|
(11.5)
1.22
|
(11.5)
3.65
|
|
(12.5)
1.08
|
(12.5)
5.75
|
|
(13.5)
1.007
|
(13.5)
8.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.