| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
11.25 | 3.82 | 1.34 | 2.86 | 1.198 | — |
(+1.0) 1.615 |
(-1.0) 2.14 |
(2.0) 1.55 |
(2.0) 2.26 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(24)
|
Hovedmarkeder
(48)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(9)
|
I Alt-markeder
(26)
|
Markeder På Mål
(29)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(56)
|
Markeder på hjørnespark
(33)
|
Markeder på fejl
(20)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Incheon United FC Vinder
11.25
|
|
Uafgjort (Draw)
3.82
|
|
Pohang Steelers FC Vinder
1.34
|
|
Incheon United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.86
|
|
Incheon United FC Vinder Eller Pohang Steelers FC Vinder
1.198
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Incheon United FC | Uafgjort (Draw) | Pohang Steelers FC |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
13.25
|
(1 - 1)
3.82
|
(0 - 1)
2.35
|
|
(3 - 1)
51.00
|
(2 - 2)
26.00
|
(0 - 2)
4.90
|
|
(1 - 2)
8.60
|
||
|
(0 - 3)
18.75
|
||
|
(1 - 3)
31.00
|
||
|
(2 - 3)
67.00
|
||
|
(0 - 4)
67.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Incheon United FC | Pohang Steelers FC |
|---|---|
|
(0)
7.90
|
(0)
1.021
|
|
(+1.0)
1.615
|
(-1.0)
2.14
|
|
(+1.5)
1.192
|
(-1.5)
3.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.35
|
(1.5)
1.47
|
|
(2.0)
1.55
|
(2.0)
2.26
|
|
(2.5)
1.24
|
(2.5)
3.34
|
|
(3.0)
1.021
|
(3.0)
7.90
|
|
(3.5)
1.004
|
(3.5)
9.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.615 | 2.11 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Incheon United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.59
|
(0.5)
2.15
|
|
(1.0)
1.104
|
(1.0)
5.55
|
|
(1.5)
1.047
|
(1.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.67 | 1.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Pohang Steelers FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.54
|
|
(2.0)
1.044
|
(2.0)
7.80
|
|
(2.5)
1.014
|
(2.5)
10.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.31 | 3.04 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Incheon United FC Scorer | 2.15 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer | 2.15 | 1.59 |
| Incheon United FC Scorer - 2. Halvleg | 2.15 | 1.59 |
| Pohang Steelers FC Scorer - 2. Halvleg | 2.54 | 1.43 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 5.55 | 1.095 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 5.55 | 1.095 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.15 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 4.05 | 1.182 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 10.00 | 1.006 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.82 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.54 | 1.43 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.23 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.17 | 1.58 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.71 | 1.97 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.61 | 2.12 |
| Incheon United FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.20 | 1.03 |
| Pohang Steelers FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.04 | 1.31 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.45 | 1.46 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.50 | 1.003 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(7.5)
5.85
|
(7.5)
1.077
|
|
(8.5)
2.84
|
(8.5)
1.35
|
|
(9.5)
1.76
|
(9.5)
1.909
|
|
(10.5)
1.31
|
(10.5)
3.04
|
|
(11.5)
1.103
|
(11.5)
5.20
|
|
(12.5)
1.007
|
(12.5)
8.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.