| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.59 | 2.10 | 4.50 | 1.159 | 1.64 | 1.43 |
(0) 1.48 |
(0) 2.43 |
(1.0) 1.80 |
(1.0) 2.00 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(25)
|
Hovedmarkeder
(60)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(10)
|
I Alt-markeder
(29)
|
Markeder På Mål
(33)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(59)
|
Markeder på hjørnespark
(45)
|
Markeder på fejl
(23)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Modena FC 2018 Vinder
2.59
|
|
Uafgjort (Draw)
2.10
|
|
SS Juve Stabia Vinder
4.50
|
|
Modena FC 2018 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.159
|
|
Modena FC 2018 Vinder Eller SS Juve Stabia Vinder
1.64
|
|
SS Juve Stabia Vinder Eller uafgjort (draw)
1.43
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Semifinale
|
|
Modena FC 2018
1.31
|
|
SS Juve Stabia
3.14
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Modena FC 2018 | Uafgjort (Draw) | SS Juve Stabia |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.58
|
(0 - 0)
2.67
|
(0 - 1)
5.45
|
|
(2 - 0)
10.75
|
(1 - 1)
7.60
|
(0 - 2)
22.00
|
|
(2 - 1)
20.50
|
(2 - 2)
56.00
|
(1 - 2)
29.00
|
|
(3 - 0)
36.00
|
||
|
(3 - 1)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Modena FC 2018 | SS Juve Stabia |
|---|---|
|
(-1.5)
6.70
|
(+1.5)
1.019
|
|
(-1.0)
5.55
|
(+1.0)
1.06
|
|
(0)
1.48
|
(0)
2.43
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.70
|
(0.5)
1.40
|
|
(1.0)
1.80
|
(1.0)
2.00
|
|
(1.5)
1.333
|
(1.5)
2.98
|
|
(2.0)
1.063
|
(2.0)
6.40
|
|
(2.5)
1.03
|
(2.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.666 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Modena FC 2018)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.80
|
(0.5)
1.87
|
|
(1.0)
1.22
|
(1.0)
4.20
|
|
(1.5)
1.111
|
(1.5)
6.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.43 | 1.48 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SS Juve Stabia)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.44
|
(0.5)
2.52
|
|
(1.0)
1.065
|
(1.0)
8.40
|
|
(1.5)
1.033
|
(1.5)
11.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.98 | 1.33 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Modena FC 2018 Scorer | 1.88 | 1.80 |
| SS Juve Stabia Scorer | 2.53 | 1.444 |
| Begge Hold Scorer | 4.80 | 1.138 |
| Modena FC 2018 Scorer - 2. Halvleg | 1.88 | 1.80 |
| SS Juve Stabia Scorer - 2. Halvleg | 2.53 | 1.444 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.80 | 1.138 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.80 | 1.138 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.40 | 2.67 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.80 | 1.138 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 9.60 | 1.017 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.60 | 1.047 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.35 | 1.11 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.90 | 1.132 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.333 | 2.96 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.17 | 4.30 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.143 | 4.70 |
| Modena FC 2018 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.30 | 1.076 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.65 | 1.147 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
7.30
|
(4.5)
1.046
|
|
(5.5)
3.40
|
(5.5)
1.26
|
|
(6.5)
2.02
|
(6.5)
1.69
|
|
(7.5)
1.444
|
(7.5)
2.53
|
|
(8.5)
1.174
|
(8.5)
4.15
|
|
(9.5)
1.045
|
(9.5)
7.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.