| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.77 | 2.48 | 7.70 | 1.034 | 1.444 | 1.88 |
(-1.0) 2.99 |
(+1.0) 1.33 |
(1.0) 2.11 |
(1.0) 1.63 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(52)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(28)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(55)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Hapoel Tel Aviv FC Vinder
1.77
|
|
Uafgjort (Draw)
2.48
|
|
Hapoel Petah Tikva FC Vinder
7.70
|
|
Hapoel Tel Aviv FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.034
|
|
Hapoel Tel Aviv FC Vinder Eller Hapoel Petah Tikva FC Vinder
1.444
|
|
Hapoel Petah Tikva FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.88
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Hapoel Tel Aviv FC | Uafgjort (Draw) | Hapoel Petah Tikva FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.85
|
(0 - 0)
3.08
|
(0 - 1)
9.30
|
|
(2 - 0)
5.95
|
(1 - 1)
8.90
|
(0 - 2)
46.00
|
|
(2 - 1)
17.00
|
(2 - 2)
67.00
|
(1 - 2)
46.00
|
|
(3 - 0)
16.75
|
||
|
(3 - 1)
43.00
|
||
|
(4 - 0)
51.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Hapoel Tel Aviv FC | Hapoel Petah Tikva FC |
|---|---|
|
(-1.5)
4.15
|
(+1.5)
1.158
|
|
(-1.0)
2.99
|
(+1.0)
1.33
|
|
(0)
1.116
|
(0)
4.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.08
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.0)
2.11
|
(1.0)
1.63
|
|
(1.5)
1.44
|
(1.5)
2.43
|
|
(2.0)
1.125
|
(2.0)
4.65
|
|
(2.5)
1.074
|
(2.5)
5.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.952 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Hapoel Tel Aviv FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.42
|
(0.5)
1.47
|
|
(1.0)
1.57
|
(1.0)
2.23
|
|
(1.5)
1.25
|
(1.5)
3.42
|
|
(2.0)
1.022
|
(2.0)
8.00
|
|
(2.5)
1.004
|
(2.5)
9.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.07 | 1.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Hapoel Petah Tikva FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.26
|
(0.5)
3.34
|
| Ulige | Lige |
| 3.74 | 1.21 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Hapoel Tel Aviv FC Scorer | 1.47 | 2.42 |
| Hapoel Petah Tikva FC Scorer | 3.34 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer | 5.00 | 1.12 |
| Hapoel Tel Aviv FC Scorer - 2. Halvleg | 1.47 | 2.42 |
| Hapoel Petah Tikva FC Scorer - 2. Halvleg | 3.34 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 5.00 | 1.12 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 5.00 | 1.12 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.28 | 3.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 5.00 | 1.12 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 8.90 | 1.019 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.90 | 1.02 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.80 | 1.085 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 5.20 | 1.11 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.46 | 2.45 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.20 | 3.84 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.137 | 4.70 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.123 | 4.95 |
| Hapoel Tel Aviv FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.25 | 1.005 |
| Hapoel Tel Aviv FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.56 | 1.23 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.90 | 1.007 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.28 | 1.27 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.