| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.017 | 12.25 | 30.00 | — | — | 8.90 |
(-2.0) 1.70 |
(+2.0) 2.01 |
(3.5) 1.59 |
(3.5) 2.18 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(28)
|
Hovedmarkeder
(48)
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(31)
|
Markeder På Mål
(36)
|
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Markeder på hjørnespark
(36)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ulsan Hyundai FC Vinder
1.017
|
|
Uafgjort (Draw)
12.25
|
|
Jeju United FC Vinder
30.00
|
|
Jeju United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
8.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Ulsan Hyundai FC | Uafgjort (Draw) | Jeju United FC |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
3.50
|
(2 - 2)
13.00
|
(2 - 3)
46.00
|
|
(2 - 1)
4.80
|
(3 - 3)
53.00
|
|
|
(3 - 0)
4.20
|
||
|
(3 - 1)
6.40
|
||
|
(3 - 2)
17.25
|
||
|
(4 - 0)
10.50
|
||
|
(4 - 1)
15.50
|
||
|
(4 - 2)
41.00
|
||
|
(5 - 0)
34.00
|
||
|
(5 - 1)
46.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Ulsan Hyundai FC | Jeju United FC |
|---|---|
|
(-3.5)
7.10
|
(+3.5)
1.038
|
|
(-3.0)
5.70
|
(+3.0)
1.076
|
|
(-2.5)
2.59
|
(+2.5)
1.39
|
|
(-2.0)
1.70
|
(+2.0)
2.01
|
|
(-1.5)
1.29
|
(+1.5)
3.04
|
|
(-1.0)
1.033
|
(+1.0)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
3.50
|
(2.5)
1.22
|
|
(3.0)
2.41
|
(3.0)
1.45
|
|
(3.5)
1.59
|
(3.5)
2.18
|
|
(4.0)
1.193
|
(4.0)
3.74
|
|
(4.5)
1.116
|
(4.5)
4.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ulsan Hyundai FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.93
|
(2.5)
1.74
|
|
(3.0)
1.285
|
(3.0)
3.24
|
|
(3.5)
1.134
|
(3.5)
4.75
|
| Ulige | Lige |
| 2.32 | 1.51 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jeju United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.78
|
(0.5)
1.88
|
|
(1.0)
1.20
|
(1.0)
3.95
|
|
(1.5)
1.094
|
(1.5)
5.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.45 | 1.46 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Jeju United FC Scorer | 1.88 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer | 1.88 | 1.78 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.60 | 1.094 |
| Ulsan Hyundai FC Scorer - 2. Halvleg | 1.74 | 1.93 |
| Jeju United FC Scorer - 2. Halvleg | 1.88 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.42 | 1.25 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.82 | 1.99 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.88 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.75 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.50 | 1.098 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.20 | 1.111 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.67 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.10 | 1.62 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 1.95 | 1.727 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.12 | 1.61 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.84 | 1.82 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.79 | 1.87 |
| Ulsan Hyundai FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.21 | 1.56 |
| Ulsan Hyundai FC Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 6.60 | 1.061 |
| Jeju United FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.60 | 1.061 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.12 | 1.61 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 6.45 | 1.065 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
9.30
|
(2.5)
1.002
|
|
(3.5)
4.45
|
(3.5)
1.143
|
|
(4.5)
2.51
|
(4.5)
1.44
|
|
(5.5)
1.69
|
(5.5)
2.00
|
|
(6.5)
1.31
|
(6.5)
3.04
|
|
(7.5)
1.115
|
(7.5)
4.95
|
|
(8.5)
1.018
|
(8.5)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.