| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.39 | 3.88 | 8.30 | 1.024 | 1.192 | 2.65 |
(-1.0) 1.93 |
(+1.0) 1.76 |
(2.5) 1.65 |
(2.5) 2.08 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(26)
|
Hovedmarkeder
(62)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(13)
|
I Alt-markeder
(33)
|
Markeder På Mål
(36)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(65)
|
Markeder på hjørnespark
(35)
|
Markeder på fejl
(21)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Anyang Vinder
1.39
|
|
Uafgjort (Draw)
3.88
|
|
Gimcheon Sangmu FC Vinder
8.30
|
|
FC Anyang Vinder Eller uafgjort (draw)
1.024
|
|
FC Anyang Vinder Eller Gimcheon Sangmu FC Vinder
1.192
|
|
Gimcheon Sangmu FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Anyang | Uafgjort (Draw) | Gimcheon Sangmu FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.74
|
(1 - 1)
4.35
|
(1 - 2)
11.25
|
|
(2 - 0)
4.80
|
(2 - 2)
14.50
|
(1 - 3)
38.00
|
|
(2 - 1)
6.10
|
(2 - 3)
46.00
|
|
|
(3 - 0)
12.25
|
||
|
(3 - 1)
16.00
|
||
|
(3 - 2)
35.00
|
||
|
(4 - 0)
41.00
|
||
|
(4 - 1)
48.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| FC Anyang | Gimcheon Sangmu FC |
|---|---|
|
(-2.5)
7.90
|
(+2.5)
1.021
|
|
(-2.0)
6.65
|
(+2.0)
1.047
|
|
(-1.5)
2.875
|
(+1.5)
1.32
|
|
(-1.0)
1.93
|
(+1.0)
1.76
|
|
(0)
1.066
|
(0)
5.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.74
|
(1.5)
1.194
|
|
(2.0)
2.56
|
(2.0)
1.40
|
|
(2.5)
1.65
|
(2.5)
2.08
|
|
(3.0)
1.23
|
(3.0)
3.42
|
|
(3.5)
1.137
|
(3.5)
4.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.75 | 1.92 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Anyang)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.86
|
(1.5)
1.80
|
|
(2.0)
1.25
|
(2.0)
3.50
|
|
(2.5)
1.117
|
(2.5)
5.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.50 | 2.34 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Gimcheon Sangmu FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.952
|
(0.5)
1.72
|
|
(1.0)
1.30
|
(1.0)
3.15
|
|
(1.5)
1.136
|
(1.5)
4.75
|
| Ulige | Lige |
| 2.28 | 1.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Gimcheon Sangmu FC Scorer | 1.72 | 1.952 |
| Begge Hold Scorer | 1.72 | 1.952 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.00 | 1.032 |
| FC Anyang Scorer - 2. Halvleg | 1.80 | 1.86 |
| Gimcheon Sangmu FC Scorer - 2. Halvleg | 1.72 | 1.952 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.18 | 1.285 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.18 | 1.285 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.66 | 2.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.72 | 1.952 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.48 | 1.45 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.90 | 1.124 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.35 | 1.159 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.42 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.909 | 1.76 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.77 | 1.89 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.32 | 1.51 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.04 | 1.66 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.97 | 1.71 |
| FC Anyang Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.23 | 1.55 |
| FC Anyang Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.20 | 1.049 |
| Gimcheon Sangmu FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.45 | 1.099 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.77 | 1.89 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.80 | 1.085 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
4.80
|
(3.5)
1.123
|
|
(4.5)
2.64
|
(4.5)
1.40
|
|
(5.5)
1.77
|
(5.5)
1.89
|
|
(6.5)
1.35
|
(6.5)
2.84
|
|
(7.5)
1.137
|
(7.5)
4.55
|
|
(8.5)
1.03
|
(8.5)
7.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.