| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.98 | 2.51 | 5.15 | 1.108 | 1.44 | 1.69 |
(0) 1.28 |
(0) 3.28 |
(1.5) 1.60 |
(1.5) 2.16 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(20)
|
Hovedmarkeder
(54)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(32)
|
Markeder På Mål
(36)
|
Halvlegsmarkeder
(62)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Club Sport Boys Association Vinder
1.98
|
|
Uafgjort (Draw)
2.51
|
|
Cusco FC Vinder
5.15
|
|
Club Sport Boys Association Vinder Eller uafgjort (draw)
1.108
|
|
Club Sport Boys Association Vinder Eller Cusco FC Vinder
1.44
|
|
Cusco FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.69
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Club Sport Boys Association | Uafgjort (Draw) | Cusco FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.38
|
(0 - 0)
3.50
|
(0 - 1)
7.10
|
|
(2 - 0)
7.20
|
(1 - 1)
6.85
|
(0 - 2)
27.00
|
|
(2 - 1)
13.75
|
(2 - 2)
46.00
|
(1 - 2)
27.00
|
|
(3 - 0)
20.00
|
||
|
(3 - 1)
38.00
|
||
|
(4 - 0)
58.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Club Sport Boys Association | Cusco FC |
|---|---|
|
(-1.5)
4.70
|
(+1.5)
1.121
|
|
(-1.0)
3.42
|
(+1.0)
1.23
|
|
(0)
1.28
|
(0)
3.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.50
|
(0.5)
1.22
|
|
(1.0)
2.43
|
(1.0)
1.44
|
|
(1.5)
1.60
|
(1.5)
2.16
|
|
(2.0)
1.20
|
(2.0)
3.68
|
|
(2.5)
1.12
|
(2.5)
4.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Sport Boys Association)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.375
|
(0.5)
1.49
|
|
(1.0)
1.55
|
(1.0)
2.27
|
|
(1.5)
1.24
|
(1.5)
3.50
|
|
(2.0)
1.018
|
(2.0)
8.20
|
|
(2.5)
1.002
|
(2.5)
9.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.09 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cusco FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.48
|
(0.5)
2.40
|
|
(1.0)
1.059
|
(1.0)
7.10
|
|
(1.5)
1.022
|
(1.5)
9.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.88 | 1.34 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Club Sport Boys Association Scorer | 1.49 | 2.375 |
| Cusco FC Scorer | 2.40 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer | 3.64 | 1.222 |
| Club Sport Boys Association Scorer - 2. Halvleg | 1.49 | 2.375 |
| Cusco FC Scorer - 2. Halvleg | 2.40 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.64 | 1.222 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.64 | 1.222 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.22 | 3.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.64 | 1.222 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 6.35 | 1.068 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.85 | 1.056 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.45 | 1.153 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.65 | 1.22 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.59 | 2.15 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.31 | 3.04 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.24 | 3.48 |
| Club Sport Boys Association Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.08 | 1.30 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.00 | 1.006 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.