| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
10.75 | 3.66 | 1.39 | 2.73 | 1.24 | 1.008 |
(+1.0) 1.49 |
(-1.0) 2.41 |
(1.5) 2.34 |
(1.5) 1.59 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(62)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(24)
|
Markeder På Mål
(27)
|
Halvlegsmarkeder
(53)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Rosario Central Vinder
10.75
|
|
Uafgjort (Draw)
3.66
|
|
Racing Club de Avellaneda Vinder
1.39
|
|
Rosario Central Vinder Eller uafgjort (draw)
2.73
|
|
Rosario Central Vinder Eller Racing Club de Avellaneda Vinder
1.24
|
|
Racing Club de Avellaneda Vinder Eller uafgjort (draw)
1.008
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Semifinale
|
|
Rosario Central
4.10
|
|
Racing Club de Avellaneda
1.193
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Rosario Central | Uafgjort (Draw) | Racing Club de Avellaneda |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
12.25
|
(1 - 1)
3.64
|
(0 - 1)
2.32
|
|
(3 - 1)
46.00
|
(2 - 2)
26.00
|
(0 - 2)
5.55
|
|
(1 - 2)
9.40
|
||
|
(0 - 3)
23.00
|
||
|
(1 - 3)
36.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Rosario Central | Racing Club de Avellaneda |
|---|---|
|
(0)
6.60
|
(0)
1.029
|
|
(+1.0)
1.49
|
(-1.0)
2.41
|
|
(+1.5)
1.141
|
(-1.5)
4.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.34
|
(1.5)
1.59
|
|
(2.0)
1.47
|
(2.0)
2.48
|
|
(2.5)
1.21
|
(2.5)
3.70
|
|
(3.0)
1.007
|
(3.0)
9.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.60 | 2.16 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rosario Central)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.14
|
|
(1.0)
1.134
|
(1.0)
5.65
|
|
(1.5)
1.073
|
(1.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.64 | 1.41 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Racing Club de Avellaneda)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.34
|
(1.5)
2.91
|
|
(2.0)
1.034
|
(2.0)
11.25
|
|
(2.5)
1.016
|
(2.5)
13.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.26 | 3.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Rosario Central Scorer | 2.14 | 1.615 |
| Begge Hold Scorer | 2.14 | 1.615 |
| Rosario Central Scorer - 2. Halvleg | 2.14 | 1.615 |
| Racing Club de Avellaneda Scorer - 2. Halvleg | 2.93 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 6.20 | 1.079 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 6.20 | 1.079 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.66 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.14 | 1.615 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 4.30 | 1.172 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 11.25 | 1.002 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.64 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.46 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.20 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.15 | 1.61 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.70 | 2.01 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.63 | 2.11 |
| Rosario Central Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.90 | 1.04 |
| Racing Club de Avellaneda Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.56 | 1.24 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.72 | 1.39 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.