| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.25 | 4.75 | 12.50 | — | 1.137 | 3.45 |
(-1.0) 1.53 |
(+1.0) 2.31 |
(2.5) 1.65 |
(2.5) 2.10 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(21)
|
Hovedmarkeder
(51)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(33)
|
Markeder På Mål
(36)
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
C.F. Pachuca Vinder
1.25
|
|
Uafgjort (Draw)
4.75
|
|
C.F. Universidad Nacional A.C. Vinder
12.50
|
|
C.F. Pachuca Vinder Eller C.F. Universidad Nacional A.C. Vinder
1.137
|
|
C.F. Universidad Nacional A.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
3.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| C.F. Pachuca | Uafgjort (Draw) | C.F. Universidad Nacional A.C. |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.68
|
(1 - 1)
5.20
|
(1 - 2)
16.00
|
|
(2 - 0)
3.94
|
(2 - 2)
17.50
|
(1 - 3)
56.00
|
|
(2 - 1)
6.15
|
(2 - 3)
61.00
|
|
|
(3 - 0)
8.60
|
||
|
(3 - 1)
13.75
|
||
|
(3 - 2)
36.00
|
||
|
(4 - 0)
26.00
|
||
|
(4 - 1)
38.00
|
||
|
(5 - 0)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| C.F. Pachuca | C.F. Universidad Nacional A.C. |
|---|---|
|
(-2.5)
5.75
|
(+2.5)
1.073
|
|
(-2.0)
4.55
|
(+2.0)
1.129
|
|
(-1.5)
2.30
|
(+1.5)
1.49
|
|
(-1.0)
1.53
|
(+1.0)
2.31
|
|
(0)
1.005
|
(0)
9.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.68
|
(1.5)
1.20
|
|
(2.0)
2.52
|
(2.0)
1.41
|
|
(2.5)
1.65
|
(2.5)
2.10
|
|
(3.0)
1.23
|
(3.0)
3.42
|
|
(3.5)
1.135
|
(3.5)
4.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.74 | 1.93 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.F. Pachuca)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.12
|
(1.5)
1.61
|
|
(2.0)
1.41
|
(2.0)
2.69
|
|
(2.5)
1.19
|
(2.5)
4.05
|
|
(3.0)
1.005
|
(3.0)
10.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.56 | 2.21 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.F. Universidad Nacional A.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.71
|
(0.5)
1.97
|
|
(1.0)
1.164
|
(1.0)
4.50
|
|
(1.5)
1.076
|
(1.5)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.51 | 1.44 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| C.F. Universidad Nacional A.C. Scorer | 1.97 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer | 1.97 | 1.71 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 9.50 | 1.012 |
| C.F. Pachuca Scorer - 2. Halvleg | 1.61 | 2.12 |
| C.F. Universidad Nacional A.C. Scorer - 2. Halvleg | 1.97 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.28 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.28 | 1.27 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.571 | 2.40 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.97 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.79 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.35 | 1.104 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.20 | 1.111 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.84 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.21 | 1.56 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.04 | 1.66 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.14 | 1.60 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.81 | 1.85 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.727 | 1.95 |
| C.F. Pachuca Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.89 | 1.77 |
| C.F. Pachuca Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.35 | 1.104 |
| C.F. Universidad Nacional A.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.40 | 1.043 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.66 | 2.04 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.90 | 1.125 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.