| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(+3.5) 2.15 |
(-3.5) 1.61 |
(4.5) 1.727 |
(4.5) 1.97 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(28)
|
Hovedmarkeder
(36)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(16)
|
I Alt-markeder
(34)
|
Markeder På Mål
(35)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(60)
|
Markeder på hjørnespark
(42)
|
Markeder på fejl
(21)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| GD Estoril Praia | Uafgjort (Draw) | SL Benfica |
|---|---|---|
|
(0 - 3)
4.00
|
||
|
(1 - 3)
9.80
|
||
|
(2 - 3)
41.00
|
||
|
(0 - 4)
3.10
|
||
|
(1 - 4)
8.20
|
||
|
(2 - 4)
38.00
|
||
|
(0 - 5)
5.10
|
||
|
(1 - 5)
13.25
|
||
|
(2 - 5)
53.00
|
||
|
(0 - 6)
12.00
|
||
|
(1 - 6)
29.00
|
||
|
(0 - 7)
34.00
|
||
|
(1 - 7)
67.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 3)
|
| GD Estoril Praia | SL Benfica |
|---|---|
|
(+2.5)
6.75
|
(-2.5)
1.044
|
|
(+3.0)
5.00
|
(-3.0)
1.104
|
|
(+3.5)
2.15
|
(-3.5)
1.61
|
|
(+4.0)
1.50
|
(-4.0)
2.28
|
|
(+4.5)
1.26
|
(-4.5)
3.20
|
|
(+5.0)
1.046
|
(-5.0)
6.70
|
|
(+5.5)
1.024
|
(-5.5)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
4.00
|
(3.5)
1.168
|
|
(4.0)
2.83
|
(4.0)
1.33
|
|
(4.5)
1.727
|
(4.5)
1.97
|
|
(5.0)
1.28
|
(5.0)
3.08
|
|
(5.5)
1.168
|
(5.5)
4.00
|
|
(6.0)
1.016
|
(6.0)
8.30
|
|
(6.5)
1.003
|
(6.5)
9.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.76 | 1.909 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (GD Estoril Praia)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.34
|
(0.5)
2.88
|
|
(1.0)
1.012
|
(1.0)
10.25
|
| Ulige | Lige |
| 3.34 | 1.26 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SL Benfica)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
2.93
|
(3.5)
1.33
|
|
(4.0)
1.96
|
(4.0)
1.74
|
|
(4.5)
1.41
|
(4.5)
2.61
|
|
(5.0)
1.098
|
(5.0)
5.15
|
|
(5.5)
1.056
|
(5.5)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.69 | 2.00 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| GD Estoril Praia Scorer | 2.88 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer | 2.88 | 1.34 |
| GD Estoril Praia Scorer - 2. Halvleg | 2.88 | 1.34 |
| SL Benfica Scorer - 2. Halvleg | 1.33 | 2.93 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.05 | 1.184 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.05 | 1.184 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 1.39 | 3.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.88 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 6.40 | 1.067 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 9.40 | 1.013 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 4.65 | 1.139 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 7.5 | 3.04 | 1.31 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.98 | 1.70 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.52 | 2.30 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 1.39 | 2.67 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 7.5 | 1.35 | 2.84 |
| SL Benfica Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 1.52 | 2.30 |
| SL Benfica Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 3.18 | 1.285 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 1.52 | 2.30 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 3.18 | 1.285 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(8.5)
5.10
|
(8.5)
1.108
|
|
(9.5)
2.51
|
(9.5)
1.44
|
|
(10.5)
1.61
|
(10.5)
2.12
|
|
(11.5)
1.24
|
(11.5)
3.48
|
|
(12.5)
1.067
|
(12.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.