| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.85 | 3.10 | 4.30 | 1.157 | 1.30 | 1.80 |
(0) 1.32 |
(0) 3.04 |
(2.5) 1.78 |
(2.5) 1.90 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(22)
|
Hovedmarkeder
(62)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(36)
|
Markeder På Mål
(36)
|
Halvlegsmarkeder
(65)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Montevideo City Torque Vinder
1.85
|
|
Uafgjort (Draw)
3.10
|
|
Club Nacional de Football Vinder
4.30
|
|
Montevideo City Torque Vinder Eller uafgjort (draw)
1.157
|
|
Montevideo City Torque Vinder Eller Club Nacional de Football Vinder
1.30
|
|
Club Nacional de Football Vinder Eller uafgjort (draw)
1.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Montevideo City Torque | Uafgjort (Draw) | Club Nacional de Football |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.25
|
(1 - 1)
3.38
|
(1 - 2)
6.15
|
|
(2 - 0)
7.20
|
(2 - 2)
11.00
|
(1 - 3)
16.75
|
|
(2 - 1)
6.45
|
(3 - 3)
67.00
|
(2 - 3)
27.00
|
|
(3 - 0)
24.00
|
(1 - 4)
48.00
|
|
|
(3 - 1)
22.00
|
(2 - 4)
69.00
|
|
|
(3 - 2)
35.00
|
||
|
(4 - 1)
73.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Montevideo City Torque | Club Nacional de Football |
|---|---|
|
(-1.5)
4.75
|
(+1.5)
1.119
|
|
(-1.0)
3.28
|
(+1.0)
1.25
|
|
(0)
1.32
|
(0)
3.04
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.25
|
(1.5)
1.149
|
|
(2.0)
2.97
|
(2.0)
1.30
|
|
(2.5)
1.78
|
(2.5)
1.90
|
|
(3.0)
1.31
|
(3.0)
2.92
|
|
(3.5)
1.184
|
(3.5)
3.84
|
|
(4.0)
1.024
|
(4.0)
7.80
|
|
(4.5)
1.009
|
(4.5)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.78 | 1.88 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Montevideo City Torque)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.56
|
(1.5)
2.21
|
|
(2.0)
1.096
|
(2.0)
5.75
|
|
(2.5)
1.044
|
(2.5)
7.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.38 | 2.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Nacional de Football)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.67
|
(0.5)
1.39
|
|
(1.0)
1.76
|
(1.0)
1.93
|
|
(1.5)
1.33
|
(1.5)
2.94
|
|
(2.0)
1.053
|
(2.0)
6.45
|
|
(2.5)
1.024
|
(2.5)
7.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.04 | 1.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Club Nacional de Football Scorer | 1.39 | 2.67 |
| Begge Hold Scorer | 1.39 | 2.67 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.35 | 1.069 |
| Montevideo City Torque Scorer - 2. Halvleg | 2.21 | 1.56 |
| Club Nacional de Football Scorer - 2. Halvleg | 1.39 | 2.67 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.20 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.20 | 1.28 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.69 | 2.17 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.39 | 2.67 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.03 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.00 | 1.186 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 9.10 | 1.017 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.38 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.00 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.57 | 2.19 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.44 | 2.51 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.93 | 1.33 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.71 | 1.38 |
| Montevideo City Torque Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.08 | 1.30 |
| Club Nacional de Football Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.28 | 1.27 |
| Club Nacional de Football Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.10 | 1.017 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.82 | 1.84 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.05 | 1.077 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.