| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.071 | 7.60 | 27.00 | — | 1.032 | 6.00 |
(-1.5) 1.79 |
(+1.5) 1.89 |
(2.5) 1.57 |
(2.5) 2.22 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(20)
|
Hovedmarkeder
(42)
|
Handicapmarkeder
(14)
|
|
I Alt-markeder
(29)
|
Markeder På Mål
(31)
|
Halvlegsmarkeder
(50)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Barcelona U19 Vinder
1.071
|
|
Uafgjort (Draw)
7.60
|
|
CD Tenerife U19 Vinder
27.00
|
|
FC Barcelona U19 Vinder Eller CD Tenerife U19 Vinder
1.032
|
|
CD Tenerife U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
6.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Barcelona U19 | Uafgjort (Draw) | CD Tenerife U19 |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.42
|
(1 - 1)
8.40
|
(1 - 2)
38.00
|
|
(2 - 0)
3.22
|
(2 - 2)
35.00
|
|
|
(2 - 1)
8.20
|
||
|
(3 - 0)
5.95
|
||
|
(3 - 1)
15.50
|
||
|
(3 - 2)
56.00
|
||
|
(4 - 0)
15.75
|
||
|
(4 - 1)
38.00
|
||
|
(5 - 0)
46.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| FC Barcelona U19 | CD Tenerife U19 |
|---|---|
|
(-3.0)
9.00
|
(+3.0)
1.011
|
|
(-2.5)
3.92
|
(+2.5)
1.182
|
|
(-2.0)
2.82
|
(+2.0)
1.34
|
|
(-1.5)
1.79
|
(+1.5)
1.89
|
|
(-1.0)
1.162
|
(+1.0)
4.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.42
|
(1.5)
1.23
|
|
(2.0)
2.33
|
(2.0)
1.48
|
|
(2.5)
1.57
|
(2.5)
2.22
|
|
(3.0)
1.186
|
(3.0)
3.82
|
|
(3.5)
1.112
|
(3.5)
4.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.71 | 1.95 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Barcelona U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.49
|
(1.5)
1.444
|
|
(2.0)
1.64
|
(2.0)
2.09
|
|
(2.5)
1.29
|
(2.5)
3.14
|
|
(3.0)
1.042
|
(3.0)
6.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.615 | 2.08 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CD Tenerife U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.34
|
(0.5)
2.83
|
|
(1.0)
1.012
|
(1.0)
10.00
|
| Ulige | Lige |
| 3.28 | 1.26 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| CD Tenerife U19 Scorer | 2.83 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer | 2.83 | 1.34 |
| CD Tenerife U19 Scorer - 2. Halvleg | 2.83 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.83 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.83 | 1.34 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.50 | 2.61 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.83 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.94 | 1.183 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 7.20 | 1.042 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.40 | 1.021 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.20 | 1.163 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.20 | 1.27 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.82 | 1.82 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.46 | 2.41 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.37 | 2.71 |
| FC Barcelona U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.58 | 2.15 |
| FC Barcelona U19 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.66 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.66 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.51 | 2.29 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 9.80 | 1.002 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.