| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.76 | 1.62 | 4.80 | 1.134 | 2.12 | 1.22 |
(0) 1.67 |
(0) 2.05 |
(0.5) 1.80 |
(0.5) 1.90 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(11)
|
Hovedmarkeder
(40)
|
Handicapmarkeder
(7)
|
|
I Alt-markeder
(17)
|
Markeder På Mål
(23)
|
Halvlegsmarkeder
(42)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
US Salernitana 1919 Vinder
3.76
|
|
Uafgjort (Draw)
1.62
|
|
Casertana FC Vinder
4.80
|
|
US Salernitana 1919 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.134
|
|
US Salernitana 1919 Vinder Eller Casertana FC Vinder
2.12
|
|
Casertana FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| US Salernitana 1919 | Uafgjort (Draw) | Casertana FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.40
|
(0 - 0)
1.80
|
(0 - 1)
5.25
|
|
(2 - 0)
19.75
|
(1 - 1)
12.25
|
(0 - 2)
26.00
|
|
(2 - 1)
43.00
|
(1 - 2)
48.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| US Salernitana 1919 | Casertana FC |
|---|---|
|
(0)
1.67
|
(0)
2.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.80
|
(0.5)
1.90
|
|
(1.0)
1.179
|
(1.0)
3.88
|
|
(1.5)
1.081
|
(1.5)
5.55
|
| Ulige | Lige |
| 2.42 | 1.47 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (US Salernitana 1919)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.34
|
(0.5)
2.88
|
|
(1.0)
1.013
|
(1.0)
10.75
|
| Ulige | Lige |
| 3.34 | 1.26 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Casertana FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.26
|
(0.5)
3.34
|
| Ulige | Lige |
| 3.74 | 1.21 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| US Salernitana 1919 Scorer | 2.88 | 1.34 |
| Casertana FC Scorer | 3.34 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer | 8.80 | 1.02 |
| US Salernitana 1919 Scorer - 2. Halvleg | 2.88 | 1.34 |
| Casertana FC Scorer - 2. Halvleg | 3.34 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 8.80 | 1.02 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 8.80 | 1.02 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.90 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 8.80 | 1.02 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 9.20 | 1.016 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.09 | 5.70 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.027 | 8.40 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.00 | 1.018 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.