| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.05 | 10.25 | 24.00 | — | 1.008 | 7.30 |
(-2.0) 1.82 |
(+2.0) 1.87 |
(3.5) 1.79 |
(3.5) 1.909 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(23)
|
Hovedmarkeder
(53)
|
Handicapmarkeder
(15)
|
|
I Alt-markeder
(35)
|
Markeder På Mål
(38)
|
Halvlegsmarkeder
(66)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Potenza Calcio Vinder
1.05
|
|
Uafgjort (Draw)
10.25
|
|
SS Citta Di Campobasso Vinder
24.00
|
|
Potenza Calcio Vinder Eller SS Citta Di Campobasso Vinder
1.008
|
|
SS Citta Di Campobasso Vinder Eller uafgjort (draw)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Potenza Calcio | Uafgjort (Draw) | SS Citta Di Campobasso |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
4.20
|
(2 - 2)
10.75
|
(2 - 3)
34.00
|
|
(2 - 1)
4.70
|
(3 - 3)
41.00
|
|
|
(3 - 0)
4.55
|
||
|
(3 - 1)
5.80
|
||
|
(3 - 2)
13.50
|
||
|
(4 - 0)
10.50
|
||
|
(4 - 1)
13.25
|
||
|
(4 - 2)
30.00
|
||
|
(4 - 3)
71.00
|
||
|
(5 - 0)
32.00
|
||
|
(5 - 1)
41.00
|
||
|
(5 - 2)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Potenza Calcio | SS Citta Di Campobasso |
|---|---|
|
(-3.5)
6.85
|
(+3.5)
1.042
|
|
(-3.0)
5.60
|
(+3.0)
1.079
|
|
(-2.5)
2.625
|
(+2.5)
1.38
|
|
(-2.0)
1.82
|
(+2.0)
1.87
|
|
(-1.5)
1.36
|
(+1.5)
2.70
|
|
(-1.0)
1.072
|
(+1.0)
5.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
4.20
|
(2.5)
1.153
|
|
(3.0)
2.97
|
(3.0)
1.30
|
|
(3.5)
1.79
|
(3.5)
1.909
|
|
(4.0)
1.32
|
(4.0)
2.875
|
|
(4.5)
1.186
|
(4.5)
3.82
|
|
(5.0)
1.025
|
(5.0)
7.70
|
|
(5.5)
1.011
|
(5.5)
8.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Potenza Calcio)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.05
|
(2.5)
1.65
|
|
(3.0)
1.36
|
(3.0)
2.89
|
|
(3.5)
1.168
|
(3.5)
4.333
|
| Ulige | Lige |
| 2.23 | 1.55 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SS Citta Di Campobasso)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.01
|
(0.5)
1.68
|
|
(1.0)
1.34
|
(1.0)
2.98
|
|
(1.5)
1.162
|
(1.5)
4.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.28 | 1.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SS Citta Di Campobasso Scorer | 1.68 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer | 1.68 | 2.01 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.40 | 1.162 |
| Potenza Calcio Scorer - 2. Halvleg | 1.65 | 2.05 |
| SS Citta Di Campobasso Scorer - 2. Halvleg | 1.68 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.91 | 1.333 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.91 | 1.333 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.71 | 2.14 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.68 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.30 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 4.30 | 1.163 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 9.30 | 1.014 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.20 | 1.109 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.54 | 1.43 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.93 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 1.76 | 1.909 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.48 | 1.45 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.11 | 1.615 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 2.03 | 1.666 |
| Potenza Calcio Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.19 | 1.57 |
| Potenza Calcio Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 6.40 | 1.067 |
| SS Citta Di Campobasso Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.20 | 1.109 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.07 | 1.64 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 6.15 | 1.074 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.