| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(+3.5) 1.40 |
(-3.5) 2.66 |
(3.5) 1.96 |
(3.5) 1.727 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(14)
|
Hovedmarkeder
(20)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(18)
|
Markeder På Mål
(24)
|
Halvlegsmarkeder
(27)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| VfL Wolfsburg Kvinder | Uafgjort (Draw) | FC Bayern München Kvinder |
|---|---|---|
|
(0 - 3)
1.96
|
||
|
(1 - 3)
6.85
|
||
|
(2 - 3)
38.00
|
||
|
(0 - 4)
3.48
|
||
|
(1 - 4)
12.50
|
||
|
(2 - 4)
56.00
|
||
|
(0 - 5)
12.25
|
||
|
(1 - 5)
36.00
|
||
|
(0 - 6)
46.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 3)
|
| VfL Wolfsburg Kvinder | FC Bayern München Kvinder |
|---|---|
|
(+2.5)
5.75
|
(-2.5)
1.08
|
|
(+3.0)
2.96
|
(-3.0)
1.31
|
|
(+3.5)
1.40
|
(-3.5)
2.66
|
|
(+4.0)
1.036
|
(-4.0)
7.40
|
|
(+4.5)
1.008
|
(-4.5)
9.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
1.96
|
(3.5)
1.727
|
|
(4.0)
1.28
|
(4.0)
3.08
|
|
(4.5)
1.126
|
(4.5)
4.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.52 | 2.27 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (VfL Wolfsburg Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.192
|
(0.5)
3.84
|
| Ulige | Lige |
| 4.25 | 1.157 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Bayern München Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
1.56
|
(3.5)
2.24
|
|
(4.0)
1.083
|
(4.0)
5.85
|
|
(4.5)
1.029
|
(4.5)
7.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.36 | 2.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| VfL Wolfsburg Kvinder Scorer | 3.84 | 1.192 |
| Begge Hold Scorer | 3.84 | 1.192 |
| VfL Wolfsburg Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 3.84 | 1.192 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.84 | 1.192 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.84 | 1.192 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.84 | 1.192 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 7.20 | 1.041 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 6.65 | 1.054 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 4.40 | 1.148 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 3.94 | 1.183 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.32 | 2.92 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.21 | 3.66 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 1.194 | 3.82 |
| FC Bayern München Kvinder Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 2.47 | 1.44 |
| FC Bayern München Kvinder Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 8.80 | 1.014 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 2.47 | 1.44 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 8.80 | 1.014 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.