| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.45 | 2.02 | 3.20 | 1.28 | 1.666 | 1.24 |
(0) 1.89 |
(0) 1.80 |
(1.0) 1.69 |
(1.0) 2.02 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(50)
|
Handicapmarkeder
(9)
|
|
I Alt-markeder
(26)
|
Markeder På Mål
(33)
|
Halvlegsmarkeder
(57)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Albion F.C. Vinder
3.45
|
|
Uafgjort (Draw)
2.02
|
|
Montevideo Wanderers F.C. Vinder
3.20
|
|
Albion F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.28
|
|
Albion F.C. Vinder Eller Montevideo Wanderers F.C. Vinder
1.666
|
|
Montevideo Wanderers F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Albion F.C. | Uafgjort (Draw) | Montevideo Wanderers F.C. |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.45
|
(0 - 0)
2.52
|
(0 - 1)
4.25
|
|
(2 - 0)
16.00
|
(1 - 1)
7.60
|
(0 - 2)
15.00
|
|
(2 - 1)
25.00
|
(2 - 2)
61.00
|
(1 - 2)
25.00
|
|
(3 - 0)
58.00
|
(0 - 3)
53.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Albion F.C. | Montevideo Wanderers F.C. |
|---|---|
|
(-1.0)
9.30
|
(+1.0)
1.002
|
|
(0)
1.89
|
(0)
1.80
|
|
(+1.0)
1.01
|
(-1.0)
8.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.52
|
(0.5)
1.41
|
|
(1.0)
1.69
|
(1.0)
2.02
|
|
(1.5)
1.29
|
(1.5)
3.04
|
|
(2.0)
1.046
|
(2.0)
6.70
|
|
(2.5)
1.021
|
(2.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Albion F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.56
|
(0.5)
2.21
|
|
(1.0)
1.088
|
(1.0)
6.00
|
|
(1.5)
1.038
|
(1.5)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.71 | 1.38 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Montevideo Wanderers F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.59
|
(0.5)
2.15
|
|
(1.0)
1.102
|
(1.0)
5.60
|
|
(1.5)
1.046
|
(1.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.64 | 1.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Albion F.C. Scorer | 2.21 | 1.56 |
| Montevideo Wanderers F.C. Scorer | 2.15 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer | 4.80 | 1.131 |
| Albion F.C. Scorer - 2. Halvleg | 2.21 | 1.56 |
| Montevideo Wanderers F.C. Scorer - 2. Halvleg | 2.15 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.80 | 1.131 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.80 | 1.131 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.41 | 2.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.80 | 1.131 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 9.70 | 1.01 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.60 | 1.041 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.30 | 1.105 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.90 | 1.125 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.31 | 3.04 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.157 | 4.40 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.134 | 4.75 |
| Albion F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.80 | 1.021 |
| Montevideo Wanderers F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.30 | 1.028 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.95 | 1.123 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.