| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.05 | 2.52 | 4.70 | 1.131 | 1.43 | 1.65 |
(0) 1.32 |
(0) 3.04 |
(1.5) 1.63 |
(1.5) 2.11 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(55)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(31)
|
Markeder På Mål
(37)
|
Halvlegsmarkeder
(63)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Jeonbuk Hyundai Motors Vinder
2.05
|
|
Uafgjort (Draw)
2.52
|
|
Gimcheon Sangmu FC Vinder
4.70
|
|
Jeonbuk Hyundai Motors Vinder Eller uafgjort (draw)
1.131
|
|
Jeonbuk Hyundai Motors Vinder Eller Gimcheon Sangmu FC Vinder
1.43
|
|
Gimcheon Sangmu FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Jeonbuk Hyundai Motors | Uafgjort (Draw) | Gimcheon Sangmu FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.54
|
(0 - 0)
3.70
|
(0 - 1)
6.70
|
|
(2 - 0)
7.50
|
(1 - 1)
6.55
|
(0 - 2)
24.00
|
|
(2 - 1)
13.25
|
(2 - 2)
41.00
|
(1 - 2)
24.00
|
|
(3 - 0)
21.00
|
||
|
(3 - 1)
36.00
|
||
|
(4 - 0)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Jeonbuk Hyundai Motors | Gimcheon Sangmu FC |
|---|---|
|
(-1.5)
4.90
|
(+1.5)
1.111
|
|
(-1.0)
3.58
|
(+1.0)
1.21
|
|
(0)
1.32
|
(0)
3.04
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.70
|
(0.5)
1.198
|
|
(1.0)
2.52
|
(1.0)
1.41
|
|
(1.5)
1.63
|
(1.5)
2.11
|
|
(2.0)
1.22
|
(2.0)
3.50
|
|
(2.5)
1.133
|
(2.5)
4.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jeonbuk Hyundai Motors)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.375
|
(0.5)
1.49
|
|
(1.0)
1.533
|
(1.0)
2.31
|
|
(1.5)
1.24
|
(1.5)
3.50
|
|
(2.0)
1.017
|
(2.0)
8.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.09 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Gimcheon Sangmu FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.55
|
(0.5)
2.23
|
|
(1.0)
1.085
|
(1.0)
6.10
|
|
(1.5)
1.037
|
(1.5)
8.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.71 | 1.38 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Jeonbuk Hyundai Motors Scorer | 1.49 | 2.375 |
| Gimcheon Sangmu FC Scorer | 2.23 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer | 3.42 | 1.25 |
| Jeonbuk Hyundai Motors Scorer - 2. Halvleg | 1.49 | 2.375 |
| Gimcheon Sangmu FC Scorer - 2. Halvleg | 2.23 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.42 | 1.25 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.198 | 3.70 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 5.90 | 1.082 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.55 | 1.064 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.20 | 1.169 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.56 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.42 | 1.25 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.63 | 2.09 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.33 | 2.93 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.27 | 3.28 |
| Jeonbuk Hyundai Motors Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.88 | 1.197 |
| Gimcheon Sangmu FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.60 | 1.011 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.04 | 1.31 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.00 | 1.006 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.