| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
5.20 | 3.16 | 1.70 | 1.97 | 1.285 | 1.106 |
(+1.0) 1.32 |
(-1.0) 3.04 |
(2.5) 1.615 |
(2.5) 2.14 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(57)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(31)
|
Markeder På Mål
(33)
|
Halvlegsmarkeder
(63)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Jeju United FC Vinder
5.20
|
|
Uafgjort (Draw)
3.16
|
|
FC Anyang Vinder
1.70
|
|
Jeju United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.97
|
|
Jeju United FC Vinder Eller FC Anyang Vinder
1.285
|
|
FC Anyang Vinder Eller uafgjort (draw)
1.106
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Jeju United FC | Uafgjort (Draw) | FC Anyang |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
7.20
|
(1 - 1)
3.42
|
(0 - 1)
3.58
|
|
(3 - 1)
22.00
|
(2 - 2)
13.00
|
(0 - 2)
6.55
|
|
(3 - 2)
36.00
|
(1 - 2)
6.80
|
|
|
(4 - 1)
64.00
|
(0 - 3)
23.00
|
|
|
(1 - 3)
24.00
|
||
|
(2 - 3)
43.00
|
||
|
(0 - 4)
76.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Jeju United FC | FC Anyang |
|---|---|
|
(0)
3.58
|
(0)
1.21
|
|
(+1.0)
1.32
|
(-1.0)
3.04
|
|
(+1.5)
1.138
|
(-1.5)
4.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.58
|
(1.5)
1.21
|
|
(2.0)
2.49
|
(2.0)
1.42
|
|
(2.5)
1.615
|
(2.5)
2.14
|
|
(3.0)
1.21
|
(3.0)
3.58
|
|
(3.5)
1.126
|
(3.5)
4.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.75 | 1.92 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jeju United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.34
|
(0.5)
1.50
|
|
(1.0)
1.53
|
(1.0)
2.31
|
|
(1.5)
1.24
|
(1.5)
3.50
|
|
(2.0)
1.012
|
(2.0)
8.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.12 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Anyang)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.53
|
(1.5)
2.28
|
|
(2.0)
1.084
|
(2.0)
6.10
|
|
(2.5)
1.037
|
(2.5)
8.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.36 | 2.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Jeju United FC Scorer | 1.50 | 2.34 |
| Begge Hold Scorer | 1.50 | 2.34 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.60 | 1.039 |
| Jeju United FC Scorer - 2. Halvleg | 1.50 | 2.34 |
| FC Anyang Scorer - 2. Halvleg | 2.28 | 1.53 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.48 | 1.24 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.83 | 1.98 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.50 | 2.34 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.30 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.85 | 1.128 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.04 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.65 | 2.05 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.54 | 2.25 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.57 | 1.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.375 | 1.49 |
| Jeju United FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.92 | 1.192 |
| FC Anyang Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.08 | 1.30 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.95 | 1.727 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.00 | 1.052 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.