| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.028 | 9.30 | 46.00 | 1.001 | 1.006 | 7.80 |
(-1.5) 2.13 |
(+1.5) 1.615 |
(1.5) 2.17 |
(1.5) 1.59 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(15)
|
Hovedmarkeder
(43)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(21)
|
Markeder På Mål
(26)
|
Halvlegsmarkeder
(40)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Ordabasy Shymkent Vinder
1.028
|
|
Uafgjort (Draw)
9.30
|
|
FC Zhetysu Taldykorgan Vinder
46.00
|
|
FC Ordabasy Shymkent Vinder Eller uafgjort (draw)
1.001
|
|
FC Ordabasy Shymkent Vinder Eller FC Zhetysu Taldykorgan Vinder
1.006
|
|
FC Zhetysu Taldykorgan Vinder Eller uafgjort (draw)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Ordabasy Shymkent | Uafgjort (Draw) | FC Zhetysu Taldykorgan |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.17
|
(1 - 1)
9.30
|
(1 - 2)
53.00
|
|
(2 - 0)
2.97
|
(2 - 2)
64.00
|
|
|
(2 - 1)
13.25
|
||
|
(3 - 0)
8.00
|
||
|
(3 - 1)
31.00
|
||
|
(4 - 0)
27.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| FC Ordabasy Shymkent | FC Zhetysu Taldykorgan |
|---|---|
|
(-2.5)
6.05
|
(+2.5)
1.068
|
|
(-2.0)
4.50
|
(+2.0)
1.138
|
|
(-1.5)
2.13
|
(+1.5)
1.615
|
|
(-1.0)
1.136
|
(+1.0)
4.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.17
|
(1.5)
1.59
|
|
(2.0)
1.41
|
(2.0)
2.52
|
|
(2.5)
1.186
|
(2.5)
3.82
|
| Ulige | Lige |
| 1.56 | 2.18 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Ordabasy Shymkent)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.81
|
(1.5)
1.87
|
|
(2.0)
1.21
|
(2.0)
3.74
|
|
(2.5)
1.091
|
(2.5)
5.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.46 | 2.41 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Zhetysu Taldykorgan)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.131
|
(0.5)
4.65
|
| Ulige | Lige |
| 5.05 | 1.11 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FC Zhetysu Taldykorgan Scorer | 4.65 | 1.131 |
| Begge Hold Scorer | 4.65 | 1.131 |
| FC Zhetysu Taldykorgan Scorer - 2. Halvleg | 4.65 | 1.131 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.65 | 1.131 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.65 | 1.131 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.99 | 1.82 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.65 | 1.131 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 7.70 | 1.031 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 9.30 | 1.009 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.50 | 1.089 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.85 | 1.12 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.33 | 2.875 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.169 | 4.10 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.137 | 4.55 |
| FC Ordabasy Shymkent Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.96 | 1.70 |
| FC Ordabasy Shymkent Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.90 | 1.075 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.909 | 1.74 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.90 | 1.076 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.