| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.59 | 3.22 | 6.15 | 1.065 | 1.27 | 2.12 |
(-1.0) 2.78 |
(+1.0) 1.37 |
(2.5) 1.49 |
(2.5) 2.38 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(50)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(28)
|
Markeder På Mål
(32)
|
Halvlegsmarkeder
(57)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Zarya Lugansk Vinder
1.59
|
|
Uafgjort (Draw)
3.22
|
|
Rostov 2 Vinder
6.15
|
|
Zarya Lugansk Vinder Eller uafgjort (draw)
1.065
|
|
Zarya Lugansk Vinder Eller Rostov 2 Vinder
1.27
|
|
Rostov 2 Vinder Eller uafgjort (draw)
2.12
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Zarya Lugansk | Uafgjort (Draw) | Rostov 2 |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.20
|
(1 - 1)
3.44
|
(1 - 2)
8.10
|
|
(2 - 0)
6.10
|
(2 - 2)
15.25
|
(1 - 3)
27.00
|
|
(2 - 1)
7.20
|
(2 - 3)
46.00
|
|
|
(3 - 0)
22.00
|
||
|
(3 - 1)
26.00
|
||
|
(3 - 2)
48.00
|
||
|
(4 - 0)
76.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Zarya Lugansk | Rostov 2 |
|---|---|
|
(-1.5)
4.35
|
(+1.5)
1.15
|
|
(-1.0)
2.78
|
(+1.0)
1.37
|
|
(0)
1.148
|
(0)
4.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.20
|
(1.5)
1.26
|
|
(2.0)
2.14
|
(2.0)
1.57
|
|
(2.5)
1.49
|
(2.5)
2.38
|
|
(3.0)
1.139
|
(3.0)
4.40
|
|
(3.5)
1.083
|
(3.5)
5.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.71 | 1.95 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Zarya Lugansk)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.49
|
(1.5)
2.34
|
|
(2.0)
1.066
|
(2.0)
6.65
|
|
(2.5)
1.026
|
(2.5)
8.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.333 | 2.86 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rostov 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.09
|
(0.5)
1.61
|
|
(1.0)
1.37
|
(1.0)
2.79
|
|
(1.5)
1.169
|
(1.5)
4.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.20 | 1.55 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Rostov 2 Scorer | 1.61 | 2.09 |
| Begge Hold Scorer | 1.61 | 2.09 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 9.00 | 1.012 |
| Zarya Lugansk Scorer - 2. Halvleg | 2.34 | 1.49 |
| Rostov 2 Scorer - 2. Halvleg | 1.61 | 2.09 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.94 | 1.183 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.94 | 1.183 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.98 | 1.83 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.61 | 2.09 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.60 | 1.40 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.75 | 1.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.44 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.09 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.74 | 1.909 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.27 | 1.52 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.11 | 1.60 |
| Zarya Lugansk Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.08 | 1.29 |
| Rostov 2 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.60 | 1.134 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.08 | 1.62 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.80 | 1.029 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.