| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
25.00 | 5.45 | 1.138 | 4.50 | 1.09 | — |
(+1.0) 1.97 |
(-1.0) 1.72 |
(1.5) 1.66 |
(1.5) 2.06 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(12)
|
Hovedmarkeder
(42)
|
Handicapmarkeder
(8)
|
|
I Alt-markeder
(16)
|
Markeder På Mål
(20)
|
Halvlegsmarkeder
(37)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Stenhousemuir FC Vinder
25.00
|
|
Uafgjort (Draw)
5.45
|
|
Alloa Athletic FC Vinder
1.138
|
|
Stenhousemuir FC Vinder Eller uafgjort (draw)
4.50
|
|
Stenhousemuir FC Vinder Eller Alloa Athletic FC Vinder
1.09
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Spiller I Championship
|
|
Stenhousemuir FC
1.081
|
|
Alloa Athletic FC
6.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Stenhousemuir FC | Uafgjort (Draw) | Alloa Athletic FC |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
29.00
|
(1 - 1)
5.35
|
(0 - 1)
1.66
|
|
(2 - 2)
56.00
|
(0 - 2)
4.80
|
|
|
(1 - 2)
15.00
|
||
|
(0 - 3)
23.00
|
||
|
(1 - 3)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Stenhousemuir FC | Alloa Athletic FC |
|---|---|
|
(+1.0)
1.97
|
(-1.0)
1.72
|
|
(+1.5)
1.174
|
(-1.5)
4.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.66
|
(1.5)
2.06
|
|
(2.0)
1.12
|
(2.0)
4.70
|
|
(2.5)
1.05
|
(2.5)
6.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.41 | 2.56 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stenhousemuir FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.22
|
(0.5)
3.58
|
| Ulige | Lige |
| 4.00 | 1.177 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Alloa Athletic FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.28
|
(1.5)
3.26
|
| Ulige | Lige |
| 1.21 | 3.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Stenhousemuir FC Scorer | 3.58 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer | 3.58 | 1.22 |
| Stenhousemuir FC Scorer - 2. Halvleg | 3.58 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.58 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.58 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.58 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 8.40 | 1.02 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.35 | 1.097 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.84 | 1.191 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.58 | 1.22 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.27 | 3.20 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.23 | 3.50 |
| Alloa Athletic FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.58 | 1.22 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.28 | 1.26 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.