| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.58 | 3.16 | 2.51 | 1.43 | 1.27 | 1.41 |
(0) 1.86 |
(0) 1.81 |
(2.5) 1.66 |
(2.5) 2.05 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(34)
|
Hovedmarkeder
(78)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(39)
|
Markeder På Mål
(61)
|
Halvlegsmarkeder
(112)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Singling Vinder
2.58
|
|
Uafgjort (Draw)
3.16
|
|
Yanghthang United Vinder
2.51
|
|
Singling Vinder Eller uafgjort (draw)
1.43
|
|
Singling Vinder Eller Yanghthang United Vinder
1.27
|
|
Yanghthang United Vinder Eller uafgjort (draw)
1.41
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Singling | Uafgjort (Draw) | Yanghthang United |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.40
|
(0 - 0)
8.30
|
(0 - 1)
6.25
|
|
(2 - 0)
10.75
|
(1 - 1)
4.95
|
(0 - 2)
10.50
|
|
(2 - 1)
8.30
|
(2 - 2)
12.50
|
(1 - 2)
8.10
|
|
(3 - 0)
25.00
|
(3 - 3)
56.00
|
(0 - 3)
24.00
|
|
(3 - 1)
20.50
|
(1 - 3)
19.50
|
|
|
(3 - 2)
29.00
|
(2 - 3)
29.00
|
|
|
(4 - 0)
64.00
|
(0 - 4)
61.00
|
|
|
(4 - 1)
56.00
|
(1 - 4)
53.00
|
|
|
(4 - 2)
76.00
|
(2 - 4)
73.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Singling | Yanghthang United |
|---|---|
|
(-1.5)
5.50
|
(+1.5)
1.086
|
|
(-1.0)
4.50
|
(+1.0)
1.134
|
|
(0)
1.86
|
(0)
1.81
|
|
(+1.0)
1.148
|
(-1.0)
4.30
|
|
(+1.5)
1.095
|
(-1.5)
5.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
8.30
|
(0.5)
1.016
|
|
(1.0)
6.90
|
(1.0)
1.041
|
|
(1.5)
2.92
|
(1.5)
1.31
|
|
(2.0)
2.21
|
(2.0)
1.53
|
|
(2.5)
1.66
|
(2.5)
2.05
|
|
(3.0)
1.31
|
(3.0)
2.92
|
|
(3.5)
1.21
|
(3.5)
3.58
|
|
(4.0)
1.051
|
(4.0)
6.50
|
|
(4.5)
1.034
|
(4.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Singling)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.99
|
(1.0)
1.71
|
|
(1.5)
1.41
|
(1.5)
2.60
|
|
(2.0)
1.097
|
(2.0)
5.15
|
|
(2.5)
1.055
|
(2.5)
6.35
|
| Ulige | Lige |
| 1.96 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Yanghthang United)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.03
|
(1.0)
1.68
|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.53
|
|
(2.0)
1.106
|
(2.0)
4.95
|
|
(2.5)
1.061
|
(2.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.96 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Singling Scorer | 1.31 | 2.97 |
| Yanghthang United Scorer | 1.30 | 3.04 |
| Begge Hold Scorer | 1.79 | 1.85 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.25 | 1.064 |
| Mål I Begge Halvlege | 2.34 | 1.49 |
| Singling Scorer - Begge Halvlege | 5.20 | 1.103 |
| Yanghthang United Scorer - Begge Halvlege | 5.05 | 1.11 |
| Singling Scorer - 1. Halvleg | 3.34 | 1.25 |
| Singling Scorer - 2. Halvleg | 1.53 | 2.24 |
| Yanghthang United Scorer - 1. Halvleg | 3.20 | 1.27 |
| Yanghthang United Scorer - 2. Halvleg | 1.51 | 2.29 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 9.70 | 1.004 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.41 | 1.46 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.16 | 1.57 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.74 | 2.09 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.016 | 8.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.79 | 1.85 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.39 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.00 | 1.178 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.95 | 1.115 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.92 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.18 | 1.56 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.92 | 1.32 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.15 | 1.58 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.92 | 1.727 |
| Singling Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.20 | 1.27 |
| Singling Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.10 | 1.011 |
| Yanghthang United Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.125 | 1.285 |
| Yanghthang United Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.70 | 1.016 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.82 | 1.82 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.15 | 1.104 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Singling Vinder
4.50
|
|
Uafgjort (Draw)
1.53
|
|
Yanghthang United Vinder
4.20
|
|
Singling Vinder Eller uafgjort (draw)
1.138
|
|
Singling Vinder Eller Yanghthang United Vinder
2.16
|
|
Yanghthang United Vinder Eller uafgjort (draw)
1.118
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Singling | Yanghthang United |
|---|---|
|
(0)
1.85
|
(0)
1.79
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.70
|
(0.5)
2.01
|
|
(1.0)
1.14
|
(1.0)
4.50
|
|
(1.5)
1.058
|
(1.5)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.53 | 1.42 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Singling) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.25
|
(0.5)
3.34
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Yanghthang United) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.27
|
(0.5)
3.20
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.