| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-2.5) 1.87 |
(+2.5) 1.80 |
(3.5) 1.42 |
(3.5) 2.59 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(17)
|
Hovedmarkeder
(28)
|
Handicapmarkeder
(14)
|
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(29)
|
Halvlegsmarkeder
(46)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Club América Kvinder | Uafgjort (Draw) | CF Monterrey Kvinder |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
2.92
|
(2 - 2)
38.00
|
|
|
(2 - 1)
8.00
|
||
|
(3 - 0)
2.97
|
||
|
(3 - 1)
9.00
|
||
|
(3 - 2)
41.00
|
||
|
(4 - 0)
6.40
|
||
|
(4 - 1)
18.25
|
||
|
(4 - 2)
67.00
|
||
|
(5 - 0)
19.00
|
||
|
(5 - 1)
46.00
|
||
|
(6 - 0)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Club América Kvinder | CF Monterrey Kvinder |
|---|---|
|
(-3.5)
4.60
|
(+3.5)
1.133
|
|
(-3.0)
3.32
|
(+3.0)
1.25
|
|
(-2.5)
1.87
|
(+2.5)
1.80
|
|
(-2.0)
1.17
|
(+2.0)
4.05
|
|
(-1.5)
1.066
|
(+1.5)
6.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.92
|
(2.5)
1.31
|
|
(3.0)
1.95
|
(3.0)
1.69
|
|
(3.5)
1.42
|
(3.5)
2.59
|
|
(4.0)
1.103
|
(4.0)
5.05
|
|
(4.5)
1.06
|
(4.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club América Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.22
|
(2.5)
1.57
|
|
(3.0)
1.45
|
(3.0)
2.47
|
|
(3.5)
1.197
|
(3.5)
3.70
|
|
(4.0)
1.005
|
(4.0)
9.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.15 | 1.58 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CF Monterrey Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.28
|
(0.5)
3.14
|
| Ulige | Lige |
| 3.58 | 1.22 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| CF Monterrey Kvinder Scorer | 3.14 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer | 3.14 | 1.28 |
| CF Monterrey Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 3.14 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.14 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.14 | 1.28 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.65 | 2.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.14 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.65 | 1.13 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 9.00 | 1.012 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 7.80 | 1.03 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.333 | 1.152 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.42 | 1.24 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.64 | 2.04 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.36 | 2.75 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.29 | 3.08 |
| Club América Kvinder Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.74 | 1.909 |
| Club América Kvinder Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 4.45 | 1.145 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.74 | 1.909 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 4.45 | 1.145 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.