| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
11.75 | 4.35 | 1.27 | 3.20 | 1.148 | — |
(+1.0) 2.02 |
(-1.0) 1.68 |
(2.0) 2.03 |
(2.0) 1.68 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(20)
|
Hovedmarkeder
(50)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(60)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CF Épila Vinder
11.75
|
|
Uafgjort (Draw)
4.35
|
|
Atlético Monzón Vinder
1.27
|
|
CF Épila Vinder Eller uafgjort (draw)
3.20
|
|
CF Épila Vinder Eller Atlético Monzón Vinder
1.148
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| CF Épila | Uafgjort (Draw) | Atlético Monzón |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
15.50
|
(1 - 1)
4.65
|
(0 - 1)
2.97
|
|
(3 - 1)
58.00
|
(2 - 2)
21.00
|
(0 - 2)
4.10
|
|
(3 - 2)
69.00
|
(1 - 2)
6.85
|
|
|
(0 - 3)
11.25
|
||
|
(1 - 3)
18.75
|
||
|
(2 - 3)
48.00
|
||
|
(0 - 4)
38.00
|
||
|
(1 - 4)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| CF Épila | Atlético Monzón |
|---|---|
|
(0)
9.20
|
(0)
1.009
|
|
(+1.0)
2.02
|
(-1.0)
1.68
|
|
(+1.5)
1.37
|
(-1.5)
2.71
|
|
(+2.0)
1.06
|
(-2.0)
6.40
|
|
(+2.5)
1.028
|
(-2.5)
8.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.97
|
(1.5)
1.30
|
|
(2.0)
2.03
|
(2.0)
1.68
|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.46
|
|
(3.0)
1.114
|
(3.0)
4.80
|
|
(3.5)
1.067
|
(3.5)
5.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.69 | 1.97 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CF Épila)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.63
|
(0.5)
2.06
|
|
(1.0)
1.124
|
(1.0)
5.05
|
|
(1.5)
1.053
|
(1.5)
6.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.56 | 1.41 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Atlético Monzón)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.79
|
(1.5)
1.85
|
|
(2.0)
1.21
|
(2.0)
3.82
|
|
(2.5)
1.097
|
(2.5)
5.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.46 | 2.41 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| CF Épila Scorer | 2.06 | 1.63 |
| Begge Hold Scorer | 2.06 | 1.63 |
| CF Épila Scorer - 2. Halvleg | 2.06 | 1.63 |
| Atlético Monzón Scorer - 2. Halvleg | 1.85 | 1.79 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.95 | 1.181 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.95 | 1.181 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.82 | 1.99 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.06 | 1.63 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.20 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 6.80 | 1.05 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.65 | 1.132 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.71 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.22 | 1.54 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.09 | 1.61 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.90 | 1.75 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.68 | 1.99 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.64 | 2.04 |
| CF Épila Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.80 | 1.029 |
| Atlético Monzón Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.20 | 1.55 |
| Atlético Monzón Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.10 | 1.044 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.88 | 1.76 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.35 | 1.061 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.