| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.121 | 5.85 | 29.00 | — | 1.08 | 4.90 |
(-1.0) 1.615 |
(+1.0) 2.14 |
(1.5) 1.666 |
(1.5) 2.05 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(13)
|
Hovedmarkeder
(42)
|
Handicapmarkeder
(8)
|
|
I Alt-markeder
(17)
|
Markeder På Mål
(20)
|
Halvlegsmarkeder
(38)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
PT Prachuap FC Vinder
1.121
|
|
Uafgjort (Draw)
5.85
|
|
Lamphun Warrior FC Vinder
29.00
|
|
PT Prachuap FC Vinder Eller Lamphun Warrior FC Vinder
1.08
|
|
Lamphun Warrior FC Vinder Eller uafgjort (draw)
4.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Finale
|
|
PT Prachuap FC
1.034
|
|
Lamphun Warrior FC
8.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| PT Prachuap FC | Uafgjort (Draw) | Lamphun Warrior FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
1.666
|
(1 - 1)
5.60
|
(1 - 2)
30.00
|
|
(2 - 0)
4.45
|
(2 - 2)
56.00
|
|
|
(2 - 1)
14.75
|
||
|
(3 - 0)
20.00
|
||
|
(3 - 1)
51.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| PT Prachuap FC | Lamphun Warrior FC |
|---|---|
|
(-1.5)
3.74
|
(+1.5)
1.194
|
|
(-1.0)
1.615
|
(+1.0)
2.14
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.666
|
(1.5)
2.05
|
|
(2.0)
1.121
|
(2.0)
4.70
|
|
(2.5)
1.051
|
(2.5)
6.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.42 | 2.57 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PT Prachuap FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
3.10
|
|
(2.0)
1.002
|
(2.0)
11.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.23 | 3.56 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Lamphun Warrior FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.21
|
(0.5)
3.74
|
| Ulige | Lige |
| 4.25 | 1.166 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Lamphun Warrior FC Scorer | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer | 3.74 | 1.21 |
| Lamphun Warrior FC Scorer - 2. Halvleg | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 8.80 | 1.021 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.60 | 1.094 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.15 | 1.176 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.86 | 1.198 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.26 | 3.34 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.21 | 3.74 |
| PT Prachuap FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.42 | 1.25 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.18 | 1.285 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.