| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.69 | 2.18 | 3.70 | 1.21 | 1.56 | 1.38 |
(0) 1.61 |
(0) 2.14 |
(1.5) 1.42 |
(1.5) 2.60 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(46)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(28)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(57)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SD Logroñés Vinder
2.69
|
|
Uafgjort (Draw)
2.18
|
|
Castellon B Vinder
3.70
|
|
SD Logroñés Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
|
SD Logroñés Vinder Eller Castellon B Vinder
1.56
|
|
Castellon B Vinder Eller uafgjort (draw)
1.38
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| SD Logroñés | Uafgjort (Draw) | Castellon B |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.88
|
(0 - 0)
2.92
|
(0 - 1)
4.90
|
|
(2 - 0)
11.25
|
(1 - 1)
6.70
|
(0 - 2)
17.00
|
|
(2 - 1)
18.50
|
(2 - 2)
48.00
|
(1 - 2)
23.00
|
|
(3 - 0)
41.00
|
(0 - 3)
61.00
|
|
|
(3 - 1)
58.00
|
(1 - 3)
76.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| SD Logroñés | Castellon B |
|---|---|
|
(-1.5)
8.00
|
(+1.5)
1.025
|
|
(-1.0)
6.50
|
(+1.0)
1.058
|
|
(0)
1.61
|
(0)
2.14
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.92
|
(0.5)
1.31
|
|
(1.0)
1.95
|
(1.0)
1.69
|
|
(1.5)
1.42
|
(1.5)
2.60
|
|
(2.0)
1.103
|
(2.0)
5.05
|
|
(2.5)
1.06
|
(2.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SD Logroñés)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.81
|
(0.5)
1.83
|
|
(1.0)
1.21
|
(1.0)
3.82
|
|
(1.5)
1.094
|
(1.5)
5.55
|
| Ulige | Lige |
| 2.36 | 1.48 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Castellon B)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.59
|
(0.5)
2.13
|
|
(1.0)
1.102
|
(1.0)
5.55
|
|
(1.5)
1.045
|
(1.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.63 | 1.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SD Logroñés Scorer | 1.83 | 1.81 |
| Castellon B Scorer | 2.13 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer | 3.98 | 1.179 |
| SD Logroñés Scorer - 2. Halvleg | 1.83 | 1.81 |
| Castellon B Scorer - 2. Halvleg | 2.13 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.98 | 1.179 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.98 | 1.179 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.31 | 2.92 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.98 | 1.179 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 7.60 | 1.034 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.70 | 1.053 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.60 | 1.135 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.10 | 1.168 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.41 | 2.56 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.22 | 3.58 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.185 | 3.92 |
| SD Logroñés Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.05 | 1.07 |
| Castellon B Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.40 | 1.02 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.05 | 1.175 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.