| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
2
Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Point
|
Hcap2
Handicap, Point
|
Under
Point I Alt. Under
|
Over
Point I Alt. Over
|
|---|
|
|
5.00 | 1.104 |
(+15.5) 1.72 |
(-15.5) 1.97 |
(177.5) 1.75 |
(177.5) 1.93 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(39)
|
Hovedmarkeder
(15)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(5)
|
I Alt-markeder
(15)
|
Sæt-markeder
(30)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ferro Carril Oeste U21
5.00
|
|
Velez Sarsfield U21
1.104
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap På Sæt
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Ferro Carril Oeste U21 | Velez Sarsfield U21 |
|---|---|
|
(+1.5)
2.82
|
(-1.5)
1.38
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap På Point
(nuværende pointforskel: 13)
|
| Ferro Carril Oeste U21 | Velez Sarsfield U21 |
|---|---|
|
(+14.5)
2.04
|
(-14.5)
1.66
|
|
(+15.5)
1.72
|
(-15.5)
1.97
|
|
(+16.5)
1.48
|
(-16.5)
2.40
|
|
(+17.5)
1.31
|
(-17.5)
2.97
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Sæt I Alt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
1.38
|
(4.5)
2.82
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt
(nuværende antal point: 133)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(175.5)
2.41
|
(175.5)
1.46
|
|
(176.5)
2.04
|
(176.5)
1.66
|
|
(177.5)
1.75
|
(177.5)
1.93
|
|
(178.5)
1.53
|
(178.5)
2.28
|
|
(184.5)
1.40
|
(184.5)
2.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.10 | 1.62 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Ferro Carril Oeste U21)
(nuværende antal point: 60)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(79.5)
2.45
|
(79.5)
1.46
|
|
(80.5)
2.05
|
(80.5)
1.67
|
|
(81.5)
1.77
|
(81.5)
1.94
|
|
(82.5)
1.54
|
(82.5)
2.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Velez Sarsfield U21)
(nuværende antal point: 73)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(96.5)
1.533
|
(96.5)
2.33
|
|
(98.5)
1.41
|
(98.5)
2.64
|
|
(101.5)
1.31
|
(101.5)
3.04
|
|
(104.5)
1.192
|
(104.5)
3.84
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Sæt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 4. Sæt
|
|
Ferro Carril Oeste U21
2.82
|
|
Velez Sarsfield U21
1.38
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I 4. Sæt Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Ferro Carril Oeste U21 | Velez Sarsfield U21 |
|---|---|
|
(-3.5)
5.30
|
(+3.5)
1.09
|
|
(-2.5)
4.20
|
(+2.5)
1.161
|
|
(+2.5)
1.94
|
(-2.5)
1.77
|
|
(+3.5)
1.66
|
(-3.5)
2.01
|
|
(+4.5)
1.444
|
(-4.5)
2.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt I 4. Sæt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(42.5)
4.40
|
(42.5)
1.138
|
|
(43.5)
3.20
|
(43.5)
1.26
|
|
(44.5)
2.47
|
(44.5)
1.44
|
|
(45.5)
1.98
|
(45.5)
1.74
|
|
(46.5)
1.57
|
(46.5)
2.16
|
|
(47.5)
1.285
|
(47.5)
3.05
|
|
(48.5)
1.085
|
(48.5)
5.45
|
| Ulige | Lige |
| 2.29 | 1.55 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Ferro Carril Oeste U21) - 4. Sæt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(21.5)
2.05
|
(21.5)
1.67
|
|
(22.5)
1.77
|
(22.5)
1.94
|
|
(23.5)
1.54
|
(23.5)
2.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Velez Sarsfield U21) - 4. Sæt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(22.5)
4.30
|
(22.5)
1.171
|
|
(24.5)
3.14
|
(24.5)
1.31
|
|
(25.5)
1.054
|
(25.5)
7.20
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.