| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
12.25 | 3.80 | 1.32 | 2.91 | 1.194 | 1.001 |
(+1.0) 1.53 |
(-1.0) 2.29 |
(1.5) 2.10 |
(1.5) 1.63 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(15)
|
Hovedmarkeder
(37)
|
Handicapmarkeder
(9)
|
|
I Alt-markeder
(21)
|
Markeder På Mål
(24)
|
Halvlegsmarkeder
(49)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Calcio Desenzano Calvina Vinder
12.25
|
|
Uafgjort (Draw)
3.80
|
|
US Grosseto 1912 Vinder
1.32
|
|
Calcio Desenzano Calvina Vinder Eller uafgjort (draw)
2.91
|
|
Calcio Desenzano Calvina Vinder Eller US Grosseto 1912 Vinder
1.194
|
|
US Grosseto 1912 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.001
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Calcio Desenzano Calvina | Uafgjort (Draw) | US Grosseto 1912 |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
14.00
|
(1 - 1)
3.78
|
(0 - 1)
2.10
|
|
(3 - 1)
53.00
|
(2 - 2)
31.00
|
(0 - 2)
5.45
|
|
(1 - 2)
10.25
|
||
|
(0 - 3)
24.00
|
||
|
(1 - 3)
41.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Calcio Desenzano Calvina | US Grosseto 1912 |
|---|---|
|
(0)
8.80
|
(0)
1.012
|
|
(+1.0)
1.53
|
(-1.0)
2.29
|
|
(+1.5)
1.146
|
(-1.5)
4.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.10
|
(1.5)
1.63
|
|
(2.0)
1.35
|
(2.0)
2.74
|
|
(2.5)
1.158
|
(2.5)
4.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.55 | 2.20 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Calcio Desenzano Calvina)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.51
|
(0.5)
2.29
|
|
(1.0)
1.07
|
(1.0)
6.50
|
|
(1.5)
1.028
|
(1.5)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.79 | 1.35 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (US Grosseto 1912)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
2.97
|
|
(2.0)
1.004
|
(2.0)
11.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.24 | 3.42 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Calcio Desenzano Calvina Scorer | 2.29 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer | 2.29 | 1.51 |
| Calcio Desenzano Calvina Scorer - 2. Halvleg | 2.29 | 1.51 |
| US Grosseto 1912 Scorer - 2. Halvleg | 2.97 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 6.80 | 1.05 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 6.80 | 1.05 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.29 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 4.80 | 1.123 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.78 | 1.20 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.60 | 1.40 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.36 | 1.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.58 | 2.15 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.52 | 2.27 |
| Calcio Desenzano Calvina Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.00 | 1.012 |
| US Grosseto 1912 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.58 | 1.22 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.83 | 1.34 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.