| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.40 | 2.12 | 2.97 | 1.31 | 1.60 | 1.25 |
(0) 1.94 |
(0) 1.74 |
(1.5) 1.38 |
(1.5) 2.73 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(44)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(28)
|
Markeder På Mål
(35)
|
Halvlegsmarkeder
(56)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Scafatese Calcio 1922 Vinder
3.40
|
|
Uafgjort (Draw)
2.12
|
|
ASD Barletta 1922 Vinder
2.97
|
|
Scafatese Calcio 1922 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.31
|
|
Scafatese Calcio 1922 Vinder Eller ASD Barletta 1922 Vinder
1.60
|
|
ASD Barletta 1922 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Scafatese Calcio 1922 | Uafgjort (Draw) | ASD Barletta 1922 |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.45
|
(0 - 0)
2.78
|
(0 - 1)
4.05
|
|
(2 - 0)
15.25
|
(1 - 1)
6.75
|
(0 - 2)
13.00
|
|
(2 - 1)
22.00
|
(2 - 2)
51.00
|
(1 - 2)
20.00
|
|
(3 - 0)
53.00
|
(0 - 3)
46.00
|
|
|
(3 - 1)
69.00
|
(1 - 3)
64.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Scafatese Calcio 1922 | ASD Barletta 1922 |
|---|---|
|
(-1.0)
9.30
|
(+1.0)
1.007
|
|
(0)
1.94
|
(0)
1.74
|
|
(+1.0)
1.03
|
(-1.0)
7.60
|
|
(+1.5)
1.006
|
(-1.5)
9.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.78
|
(0.5)
1.34
|
|
(1.0)
1.83
|
(1.0)
1.79
|
|
(1.5)
1.38
|
(1.5)
2.73
|
|
(2.0)
1.08
|
(2.0)
5.55
|
|
(2.5)
1.045
|
(2.5)
6.75
|
| Ulige | Lige |
| 2.01 | 1.666 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Scafatese Calcio 1922)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.09
|
|
(1.0)
1.11
|
(1.0)
5.35
|
|
(1.5)
1.045
|
(1.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.60 | 1.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (ASD Barletta 1922)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.69
|
(0.5)
1.97
|
|
(1.0)
1.148
|
(1.0)
4.60
|
|
(1.5)
1.065
|
(1.5)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 2.47 | 1.44 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Scafatese Calcio 1922 Scorer | 2.09 | 1.61 |
| ASD Barletta 1922 Scorer | 1.97 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer | 4.20 | 1.161 |
| Scafatese Calcio 1922 Scorer - 2. Halvleg | 2.09 | 1.61 |
| ASD Barletta 1922 Scorer - 2. Halvleg | 1.97 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.20 | 1.161 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.20 | 1.161 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.34 | 2.78 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.20 | 1.161 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 8.10 | 1.024 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.75 | 1.052 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.80 | 1.124 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.333 | 1.152 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.37 | 2.71 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.194 | 3.82 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.165 | 4.15 |
| Scafatese Calcio 1922 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.00 | 1.026 |
| ASD Barletta 1922 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.10 | 1.044 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.333 | 1.152 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.