| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
2
Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Point
|
Hcap2
Handicap, Point
|
Under
Point I Alt. Under
|
Over
Point I Alt. Over
|
|---|
|
2:1 (25:15, 14:25, 25:16,
|
|
— | — |
(-20.5) 1.72 |
(+20.5) 2.00 |
(157.5) 1.72 |
(157.5) 2.00 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(14)
|
Handicapmarkeder
(2)
|
|
I Alt-markeder
(4)
|
Sæt-markeder
(8)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap På Point
(nuværende pointforskel: 20)
|
| Defensores de Hurlingham U-21 | Sociedad de Fomento Julio A. Roca U21 |
|---|---|
|
(-20.5)
1.72
|
(+20.5)
2.00
|
|
(-19.5)
1.30
|
(+19.5)
3.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt
(nuværende antal point: 156)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(157.5)
1.72
|
(157.5)
2.00
|
|
(158.5)
1.30
|
(158.5)
3.20
|
|
(159.5)
1.13
|
(159.5)
5.10
|
|
(160.5)
1.06
|
(160.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Sæt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I 4. Sæt Med Handicap
(nuværende pointforskel: 12)
|
| Defensores de Hurlingham U-21 | Sociedad de Fomento Julio A. Roca U21 |
|---|---|
|
(-12.5)
1.68
|
(+12.5)
2.05
|
|
(-11.5)
1.27
|
(+11.5)
3.40
|
|
(-10.5)
1.12
|
(+10.5)
5.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt I 4. Sæt
(nuværende antal point: 36)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(37.5)
1.68
|
(37.5)
2.05
|
|
(38.5)
1.27
|
(38.5)
3.40
|
|
(39.5)
1.12
|
(39.5)
5.30
|
|
(40.5)
1.05
|
(40.5)
7.70
|
|
(41.5)
1.01
|
(41.5)
11.00
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.