| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.10 | 3.06 | 1.90 | 1.76 | 1.30 | 1.173 |
(0) 2.89 |
(0) 1.35 |
(2.5) 1.81 |
(2.5) 1.87 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(22)
|
Hovedmarkeder
(56)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(33)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Club Cienciano del Cusco Vinder
4.10
|
|
Uafgjort (Draw)
3.06
|
|
Cusco FC Vinder
1.90
|
|
Club Cienciano del Cusco Vinder Eller uafgjort (draw)
1.76
|
|
Club Cienciano del Cusco Vinder Eller Cusco FC Vinder
1.30
|
|
Cusco FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.173
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Club Cienciano del Cusco | Uafgjort (Draw) | Cusco FC |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
5.95
|
(1 - 1)
3.35
|
(0 - 1)
4.35
|
|
(3 - 1)
15.75
|
(2 - 2)
10.75
|
(0 - 2)
7.50
|
|
(3 - 2)
26.00
|
(3 - 3)
67.00
|
(1 - 2)
6.50
|
|
(4 - 1)
46.00
|
(0 - 3)
25.00
|
|
|
(4 - 2)
67.00
|
(1 - 3)
23.00
|
|
|
(2 - 3)
35.00
|
||
|
(1 - 4)
76.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Club Cienciano del Cusco | Cusco FC |
|---|---|
|
(-1.0)
8.90
|
(+1.0)
1.007
|
|
(0)
2.89
|
(0)
1.35
|
|
(+1.0)
1.23
|
(-1.0)
3.42
|
|
(+1.5)
1.111
|
(-1.5)
4.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.35
|
(1.5)
1.142
|
|
(2.0)
3.08
|
(2.0)
1.28
|
|
(2.5)
1.81
|
(2.5)
1.87
|
|
(3.0)
1.33
|
(3.0)
2.83
|
|
(3.5)
1.194
|
(3.5)
3.74
|
|
(4.0)
1.029
|
(4.0)
7.50
|
|
(4.5)
1.013
|
(4.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.78 | 1.88 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Cienciano del Cusco)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.82
|
(1.0)
1.87
|
|
(1.5)
1.35
|
(1.5)
2.84
|
|
(2.0)
1.063
|
(2.0)
6.10
|
|
(2.5)
1.032
|
(2.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.02 | 1.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cusco FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.55
|
(1.5)
2.23
|
|
(2.0)
1.092
|
(2.0)
5.85
|
|
(2.5)
1.041
|
(2.5)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.37 | 2.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Club Cienciano del Cusco Scorer | 1.363 | 2.78 |
| Begge Hold Scorer | 1.363 | 2.78 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.20 | 1.073 |
| Club Cienciano del Cusco Scorer - 2. Halvleg | 1.363 | 2.78 |
| Cusco FC Scorer - 2. Halvleg | 2.23 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.18 | 1.285 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.18 | 1.285 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.68 | 2.19 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.363 | 2.78 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.98 | 1.70 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.88 | 1.197 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.35 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 1.98 | 1.70 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.55 | 2.23 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.04 | 1.31 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.79 | 1.36 |
| Club Cienciano del Cusco Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.14 | 1.29 |
| Club Cienciano del Cusco Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.60 | 1.023 |
| Cusco FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.18 | 1.285 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.81 | 1.85 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.95 | 1.081 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.