| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
5.50 | 1.96 | 2.47 | 1.45 | 1.71 | 1.093 |
(0) 2.85 |
(0) 1.36 |
(0.5) 2.35 |
(0.5) 1.51 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(16)
|
Hovedmarkeder
(43)
|
Handicapmarkeder
(9)
|
|
I Alt-markeder
(23)
|
Markeder På Mål
(29)
|
Halvlegsmarkeder
(49)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
C.S.D. Atlético Grau Vinder
5.50
|
|
Uafgjort (Draw)
1.96
|
|
F.B.C. Melgar Vinder
2.47
|
|
C.S.D. Atlético Grau Vinder Eller uafgjort (draw)
1.45
|
|
C.S.D. Atlético Grau Vinder Eller F.B.C. Melgar Vinder
1.71
|
|
F.B.C. Melgar Vinder Eller uafgjort (draw)
1.093
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| C.S.D. Atlético Grau | Uafgjort (Draw) | F.B.C. Melgar |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.25
|
(0 - 0)
2.35
|
(0 - 1)
3.34
|
|
(2 - 0)
30.00
|
(1 - 1)
9.10
|
(0 - 2)
10.50
|
|
(2 - 1)
41.00
|
(1 - 2)
25.00
|
|
|
(0 - 3)
36.00
|
||
|
(1 - 3)
69.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| C.S.D. Atlético Grau | F.B.C. Melgar |
|---|---|
|
(0)
2.85
|
(0)
1.36
|
|
(+1.0)
1.068
|
(-1.0)
5.90
|
|
(+1.5)
1.027
|
(-1.5)
7.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.35
|
(0.5)
1.51
|
|
(1.0)
1.52
|
(1.0)
2.24
|
|
(1.5)
1.23
|
(1.5)
3.42
|
|
(2.0)
1.019
|
(2.0)
8.10
|
|
(2.5)
1.002
|
(2.5)
9.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.12 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.S.D. Atlético Grau)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.30
|
(0.5)
3.08
|
| Ulige | Lige |
| 3.48 | 1.24 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (F.B.C. Melgar)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.74
|
(0.5)
1.93
|
|
(1.0)
1.165
|
(1.0)
4.40
|
|
(1.5)
1.074
|
(1.5)
6.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.45 | 1.46 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| C.S.D. Atlético Grau Scorer | 3.08 | 1.30 |
| F.B.C. Melgar Scorer | 1.93 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer | 5.90 | 1.083 |
| C.S.D. Atlético Grau Scorer - 2. Halvleg | 3.08 | 1.30 |
| F.B.C. Melgar Scorer - 2. Halvleg | 1.93 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 5.90 | 1.083 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 5.90 | 1.083 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.51 | 2.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 5.90 | 1.083 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 9.10 | 1.018 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 6.40 | 1.067 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 5.95 | 1.08 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.25 | 3.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.109 | 5.20 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.087 | 5.75 |
| F.B.C. Melgar Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.55 | 1.063 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.30 | 1.106 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.