| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.04 | 9.60 | 31.00 | — | 1.008 | 7.40 |
(-2.0) 2.01 |
(+2.0) 1.70 |
(2.5) 1.92 |
(2.5) 1.77 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(23)
|
Hovedmarkeder
(48)
|
Handicapmarkeder
(15)
|
|
I Alt-markeder
(32)
|
Markeder På Mål
(36)
|
Halvlegsmarkeder
(58)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Cusco FC Vinder
1.04
|
|
Uafgjort (Draw)
9.60
|
|
Moquegua Vinder
31.00
|
|
Cusco FC Vinder Eller Moquegua Vinder
1.008
|
|
Moquegua Vinder Eller uafgjort (draw)
7.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Cusco FC | Uafgjort (Draw) | Moquegua |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.65
|
(1 - 1)
10.75
|
(1 - 2)
46.00
|
|
(2 - 0)
3.22
|
(2 - 2)
34.00
|
|
|
(2 - 1)
8.00
|
||
|
(3 - 0)
4.60
|
||
|
(3 - 1)
11.75
|
||
|
(3 - 2)
46.00
|
||
|
(4 - 0)
9.40
|
||
|
(4 - 1)
23.00
|
||
|
(4 - 2)
76.00
|
||
|
(5 - 0)
24.00
|
||
|
(5 - 1)
51.00
|
||
|
(6 - 0)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Cusco FC | Moquegua |
|---|---|
|
(-3.5)
6.15
|
(+3.5)
1.061
|
|
(-3.0)
5.15
|
(+3.0)
1.098
|
|
(-2.5)
2.74
|
(+2.5)
1.35
|
|
(-2.0)
2.01
|
(+2.0)
1.70
|
|
(-1.5)
1.49
|
(+1.5)
2.30
|
|
(-1.0)
1.079
|
(+1.0)
5.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.65
|
(1.5)
1.125
|
|
(2.0)
3.34
|
(2.0)
1.24
|
|
(2.5)
1.92
|
(2.5)
1.77
|
|
(3.0)
1.41
|
(3.0)
2.52
|
|
(3.5)
1.24
|
(3.5)
3.34
|
|
(4.0)
1.055
|
(4.0)
6.35
|
|
(4.5)
1.033
|
(4.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.77 | 1.89 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cusco FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
2.35
|
(2.0)
1.50
|
|
(2.5)
1.59
|
(2.5)
2.19
|
|
(3.0)
1.22
|
(3.0)
3.68
|
|
(3.5)
1.13
|
(3.5)
4.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.72 | 1.952 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Moquegua)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.39
|
(0.5)
2.68
|
|
(1.0)
1.039
|
(1.0)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 3.28 | 1.27 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Moquegua Scorer | 2.68 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer | 2.68 | 1.39 |
| Cusco FC Scorer - 2. Halvleg | 1.26 | 3.34 |
| Moquegua Scorer - 2. Halvleg | 2.68 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.65 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.65 | 1.22 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.30 | 3.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.68 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.65 | 1.092 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.90 | 1.124 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.04 | 1.31 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.19 | 1.57 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.61 | 2.12 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.43 | 2.54 |
| Cusco FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.64 | 1.40 |
| Cusco FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.36 | 2.79 |
| Cusco FC Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 6.25 | 1.071 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.60 | 1.41 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.32 | 2.98 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 6.25 | 1.072 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.