| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-4.5) 1.78 |
(+4.5) 1.909 |
(6.5) 1.99 |
(6.5) 1.72 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(54)
|
Hovedmarkeder
(32)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(22)
|
Periodemarkeder
(42)
|
Markeder På Mål
(16)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| HC Dynamo Pardubice | Górnoślaski Klub Sportowy Tychy |
|---|---|
|
(-6.5)
4.05
|
(+6.5)
1.166
|
|
(-6.0)
3.50
|
(+6.0)
1.22
|
|
(-5.5)
2.52
|
(+5.5)
1.41
|
|
(-5.0)
2.14
|
(+5.0)
1.57
|
|
(-4.5)
1.78
|
(+4.5)
1.909
|
|
(-4.0)
1.45
|
(+4.0)
2.41
|
|
(-3.5)
1.32
|
(+3.5)
2.875
|
|
(-3.0)
1.097
|
(+3.0)
5.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
5.60
|
(4.5)
1.078
|
|
(5.5)
2.96
|
(5.5)
1.30
|
|
(6.5)
1.99
|
(6.5)
1.72
|
|
(7.5)
1.44
|
(7.5)
2.43
|
|
(8.5)
1.191
|
(8.5)
3.76
|
|
(9.5)
1.063
|
(9.5)
6.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.78 | 1.88 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (HC Dynamo Pardubice)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
7.50
|
(3.5)
1.029
|
|
(4.5)
3.28
|
(4.5)
1.25
|
|
(5.5)
1.92
|
(5.5)
1.75
|
|
(6.5)
1.37
|
(6.5)
2.66
|
|
(7.5)
1.13
|
(7.5)
4.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Górnoślaski Klub Sportowy Tychy)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
3.04
|
|
(2.5)
1.032
|
(2.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Periode Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| HC Dynamo Pardubice | Górnoślaski Klub Sportowy Tychy |
|---|---|
|
(-3.5)
9.60
|
(+3.5)
1.005
|
|
(-3.0)
7.70
|
(+3.0)
1.031
|
|
(-2.5)
2.60
|
(+2.5)
1.41
|
|
(-2.0)
1.065
|
(+2.0)
6.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Periode
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.56
|
(2.5)
2.21
|
|
(3.0)
1.092
|
(3.0)
5.65
|
|
(3.5)
1.045
|
(3.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Periode
|
|
HC Dynamo Pardubice Vinder
1.36
|
|
Uafgjort (Draw)
3.96
|
|
Górnoślaski Klub Sportowy Tychy Vinder
7.70
|
|
HC Dynamo Pardubice Vinder Eller uafgjort (draw)
1.013
|
|
HC Dynamo Pardubice Vinder Eller Górnoślaski Klub Sportowy Tychy Vinder
1.157
|
|
Górnoślaski Klub Sportowy Tychy Vinder Eller uafgjort (draw)
2.62
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 2. Periode Med Handicap
|
| HC Dynamo Pardubice | Górnoślaski Klub Sportowy Tychy |
|---|---|
|
(-2.5)
4.35
|
(+2.5)
1.142
|
|
(-2.0)
3.50
|
(+2.0)
1.22
|
|
(-1.5)
2.24
|
(+1.5)
1.533
|
|
(-1.0)
1.666
|
(+1.0)
2.03
|
|
(0)
1.08
|
(0)
5.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 2. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
5.60
|
(1.0)
1.094
|
|
(1.5)
2.60
|
(1.5)
1.41
|
|
(2.0)
1.97
|
(2.0)
1.71
|
|
(2.5)
1.533
|
(2.5)
2.27
|
|
(3.0)
1.24
|
(3.0)
3.48
|
|
(3.5)
1.168
|
(3.5)
4.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 3. Periode
|
|
HC Dynamo Pardubice Vinder
1.37
|
|
Uafgjort (Draw)
3.76
|
|
Górnoślaski Klub Sportowy Tychy Vinder
8.20
|
|
HC Dynamo Pardubice Vinder Eller uafgjort (draw)
1.005
|
|
HC Dynamo Pardubice Vinder Eller Górnoślaski Klub Sportowy Tychy Vinder
1.175
|
|
Górnoślaski Klub Sportowy Tychy Vinder Eller uafgjort (draw)
2.59
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 3. Periode Med Handicap
|
| HC Dynamo Pardubice | Górnoślaski Klub Sportowy Tychy |
|---|---|
|
(-2.5)
5.00
|
(+2.5)
1.105
|
|
(-2.0)
4.10
|
(+2.0)
1.161
|
|
(-1.5)
2.39
|
(+1.5)
1.47
|
|
(-1.0)
1.727
|
(+1.0)
1.95
|
|
(0)
1.069
|
(0)
6.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
5.00
|
(1.0)
1.12
|
|
(1.5)
2.375
|
(1.5)
1.49
|
|
(2.0)
1.78
|
(2.0)
1.88
|
|
(2.5)
1.44
|
(2.5)
2.51
|
|
(3.0)
1.171
|
(3.0)
4.20
|
|
(3.5)
1.122
|
(3.5)
4.95
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.