| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
8.10 | 4.90 | 1.31 | 3.06 | 1.129 | 1.035 |
(+1.5) 1.615 |
(-1.5) 2.14 |
(3.5) 1.90 |
(3.5) 1.80 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(24)
|
Hovedmarkeder
(61)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(35)
|
Markeder På Mål
(35)
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
C.F. Monterrey Rayados Vinder
8.10
|
|
Uafgjort (Draw)
4.90
|
|
Atlético San Luis Vinder
1.31
|
|
C.F. Monterrey Rayados Vinder Eller uafgjort (draw)
3.06
|
|
C.F. Monterrey Rayados Vinder Eller Atlético San Luis Vinder
1.129
|
|
Atlético San Luis Vinder Eller uafgjort (draw)
1.035
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| C.F. Monterrey Rayados | Uafgjort (Draw) | Atlético San Luis |
|---|---|---|
|
(3 - 2)
11.50
|
(2 - 2)
5.05
|
(0 - 2)
4.55
|
|
(4 - 2)
32.00
|
(3 - 3)
23.00
|
(1 - 2)
3.42
|
|
(4 - 3)
56.00
|
(0 - 3)
9.10
|
|
|
(1 - 3)
7.50
|
||
|
(2 - 3)
11.50
|
||
|
(0 - 4)
34.00
|
||
|
(1 - 4)
28.00
|
||
|
(2 - 4)
41.00
|
||
|
(3 - 4)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| C.F. Monterrey Rayados | Atlético San Luis |
|---|---|
|
(0)
6.25
|
(0)
1.057
|
|
(+1.0)
2.24
|
(-1.0)
1.52
|
|
(+1.5)
1.615
|
(-1.5)
2.14
|
|
(+2.0)
1.136
|
(-2.0)
4.45
|
|
(+2.5)
1.067
|
(-2.5)
5.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
4.55
|
(2.5)
1.129
|
|
(3.0)
3.28
|
(3.0)
1.25
|
|
(3.5)
1.90
|
(3.5)
1.80
|
|
(4.0)
1.39
|
(4.0)
2.59
|
|
(4.5)
1.23
|
(4.5)
3.42
|
|
(5.0)
1.046
|
(5.0)
6.70
|
|
(5.5)
1.027
|
(5.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.F. Monterrey Rayados)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.08
|
(0.5)
1.30
|
|
(1.0)
2.11
|
(1.0)
1.65
|
|
(1.5)
1.48
|
(1.5)
2.43
|
|
(2.0)
1.134
|
(2.0)
4.60
|
|
(2.5)
1.077
|
(2.5)
5.65
|
| Ulige | Lige |
| 2.00 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Atlético San Luis)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.444
|
(2.5)
2.50
|
|
(3.0)
1.053
|
(3.0)
7.60
|
|
(3.5)
1.021
|
(3.5)
9.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.98 | 1.32 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| C.F. Monterrey Rayados Scorer | 1.30 | 3.08 |
| Begge Hold Scorer | 1.30 | 3.08 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.43 | 1.48 |
| C.F. Monterrey Rayados Scorer - 2. Halvleg | 1.30 | 3.08 |
| Atlético San Luis Scorer - 2. Halvleg | 2.50 | 1.444 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.34 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.34 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.30 | 3.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 1.85 | 1.81 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 7.90 | 1.035 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.84 | 1.20 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.93 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.49 | 2.375 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 1.36 | 2.79 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.34 | 1.26 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 3.14 | 1.29 |
| C.F. Monterrey Rayados Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.64 | 1.40 |
| C.F. Monterrey Rayados Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.75 | 1.058 |
| Atlético San Luis Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.00 | 1.185 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.79 | 1.36 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 10.25 | 1.004 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.