| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-3.0) 1.87 |
(+3.0) 1.82 |
(4.0) 1.74 |
(4.0) 1.97 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(25)
|
Hovedmarkeder
(41)
|
Handicapmarkeder
(18)
|
|
I Alt-markeder
(37)
|
Markeder På Mål
(41)
|
Halvlegsmarkeder
(63)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Deportivo Toluca F.C. | Uafgjort (Draw) | F.C. Juárez |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
6.15
|
(2 - 2)
38.00
|
|
|
(2 - 1)
11.25
|
||
|
(3 - 0)
3.76
|
||
|
(3 - 1)
7.60
|
||
|
(3 - 2)
26.00
|
||
|
(4 - 0)
4.80
|
||
|
(4 - 1)
9.50
|
||
|
(4 - 2)
33.00
|
||
|
(5 - 0)
8.90
|
||
|
(5 - 1)
17.25
|
||
|
(5 - 2)
56.00
|
||
|
(6 - 0)
21.00
|
||
|
(6 - 1)
38.00
|
||
|
(7 - 0)
53.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Deportivo Toluca F.C. | F.C. Juárez |
|---|---|
|
(-4.5)
5.30
|
(+4.5)
1.091
|
|
(-4.0)
4.40
|
(+4.0)
1.141
|
|
(-3.5)
2.49
|
(+3.5)
1.42
|
|
(-3.0)
1.87
|
(+3.0)
1.82
|
|
(-2.5)
1.44
|
(+2.5)
2.43
|
|
(-2.0)
1.097
|
(+2.0)
5.15
|
|
(-1.5)
1.051
|
(+1.5)
6.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
6.15
|
(2.5)
1.061
|
|
(3.0)
4.75
|
(3.0)
1.117
|
|
(3.5)
2.28
|
(3.5)
1.50
|
|
(4.0)
1.74
|
(4.0)
1.97
|
|
(4.5)
1.40
|
(4.5)
2.56
|
|
(5.0)
1.141
|
(5.0)
4.40
|
|
(5.5)
1.095
|
(5.5)
5.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Toluca F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.0)
2.84
|
(3.0)
1.36
|
|
(3.5)
1.74
|
(3.5)
1.98
|
|
(4.0)
1.30
|
(4.0)
3.14
|
|
(4.5)
1.173
|
(4.5)
4.05
|
|
(5.0)
1.016
|
(5.0)
8.30
|
|
(5.5)
1.004
|
(5.5)
9.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.909 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (F.C. Juárez)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.52
|
(0.5)
2.30
|
|
(1.0)
1.084
|
(1.0)
6.30
|
|
(1.5)
1.038
|
(1.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.79 | 1.36 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| F.C. Juárez Scorer | 2.30 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer | 2.30 | 1.52 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.50 | 1.038 |
| Deportivo Toluca F.C. Scorer - 2. Halvleg | 1.181 | 4.05 |
| F.C. Juárez Scorer - 2. Halvleg | 2.30 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.88 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.88 | 1.34 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.23 | 4.20 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 2.14 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.30 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 4.05 | 1.184 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 7.10 | 1.05 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 10.75 | 1.001 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.70 | 1.136 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.08 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 2.57 | 1.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.71 | 1.38 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.89 | 1.77 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.64 | 2.07 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 1.55 | 2.23 |
| Deportivo Toluca F.C. Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.363 | 2.78 |
| Deportivo Toluca F.C. Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 2.50 | 1.444 |
| Deportivo Toluca F.C. Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 5.45 | 1.099 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.36 | 2.79 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 2.50 | 1.444 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 5.45 | 1.10 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.