| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.18 | 2.66 | 3.80 | 1.20 | 1.39 | 1.57 |
(0) 1.45 |
(0) 2.52 |
(1.5) 1.84 |
(1.5) 1.84 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(38)
|
Hovedmarkeder
(75)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(13)
|
I Alt-markeder
(37)
|
Markeder På Mål
(55)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(106)
|
Markeder på hjørnespark
(69)
|
Markeder på fejl
(78)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SC Braga Vinder
2.18
|
|
Uafgjort (Draw)
2.66
|
|
Vitória de Guimarães SC Vinder
3.80
|
|
SC Braga Vinder Eller uafgjort (draw)
1.20
|
|
SC Braga Vinder Eller Vitória de Guimarães SC Vinder
1.39
|
|
Vitória de Guimarães SC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.57
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| SC Braga | Uafgjort (Draw) | Vitória de Guimarães SC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.86
|
(0 - 0)
4.45
|
(0 - 1)
5.85
|
|
(2 - 0)
7.90
|
(1 - 1)
5.45
|
(0 - 2)
16.75
|
|
(2 - 1)
10.75
|
(2 - 2)
27.00
|
(1 - 2)
15.75
|
|
(3 - 0)
21.00
|
(0 - 3)
53.00
|
|
|
(3 - 1)
29.00
|
(1 - 3)
53.00
|
|
|
(3 - 2)
61.00
|
||
|
(4 - 0)
58.00
|
||
|
(4 - 1)
73.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| SC Braga | Vitória de Guimarães SC |
|---|---|
|
(-1.5)
5.05
|
(+1.5)
1.102
|
|
(-1.0)
3.88
|
(+1.0)
1.18
|
|
(0)
1.45
|
(0)
2.52
|
|
(+1.0)
1.004
|
(-1.0)
9.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.45
|
(0.5)
1.136
|
|
(1.0)
3.14
|
(1.0)
1.27
|
|
(1.5)
1.84
|
(1.5)
1.84
|
|
(2.0)
1.36
|
(2.0)
2.70
|
|
(2.5)
1.22
|
(2.5)
3.50
|
|
(3.0)
1.038
|
(3.0)
7.10
|
|
(3.5)
1.021
|
(3.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Braga)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.48
|
(0.5)
1.45
|
|
(1.0)
1.61
|
(1.0)
2.15
|
|
(1.5)
1.27
|
(1.5)
3.28
|
|
(2.0)
1.029
|
(2.0)
7.60
|
|
(2.5)
1.009
|
(2.5)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vitória de Guimarães SC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.82
|
(0.5)
1.84
|
|
(1.0)
1.21
|
(1.0)
3.84
|
|
(1.5)
1.095
|
(1.5)
5.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.40 | 1.48 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SC Braga Scorer | 1.45 | 2.48 |
| Vitória de Guimarães SC Scorer | 1.84 | 1.82 |
| Begge Hold Scorer | 2.75 | 1.37 |
| Mål I Begge Halvlege | 3.28 | 1.27 |
| SC Braga Scorer - Begge Halvlege | 6.20 | 1.073 |
| Vitória de Guimarães SC Scorer - Begge Halvlege | 10.25 | 1.004 |
| SC Braga Scorer - 1. Halvleg | 3.48 | 1.24 |
| SC Braga Scorer - 2. Halvleg | 1.78 | 1.88 |
| Vitória de Guimarães SC Scorer - 1. Halvleg | 4.85 | 1.127 |
| Vitória de Guimarães SC Scorer - 2. Halvleg | 2.32 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.20 | 1.17 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.64 | 1.222 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.136 | 4.45 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.75 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 4.50 | 1.148 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 9.10 | 1.017 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.45 | 1.10 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.56 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.98 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.84 | 1.35 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.83 | 1.83 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.47 | 2.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.39 | 2.67 |
| SC Braga Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.21 |
| Vitória de Guimarães SC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.80 | 1.057 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.67 | 1.39 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.80 | 1.02 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
SC Braga Vinder
4.05
|
|
Uafgjort (Draw)
1.39
|
|
Vitória de Guimarães SC Vinder
6.60
|
|
SC Braga Vinder Eller uafgjort (draw)
1.036
|
|
SC Braga Vinder Eller Vitória de Guimarães SC Vinder
2.52
|
|
Vitória de Guimarães SC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.149
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| SC Braga | Vitória de Guimarães SC |
|---|---|
|
(0)
1.50
|
(0)
2.34
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.50
|
(0.5)
2.40
|
|
(1.0)
1.058
|
(1.0)
6.70
|
|
(1.5)
1.011
|
(1.5)
8.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.88 | 1.34 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Braga) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.24
|
(0.5)
3.48
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vitória de Guimarães SC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.127
|
(0.5)
4.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
5.55
|
(3.5)
1.088
|
|
(4.5)
3.20
|
(4.5)
1.28
|
|
(5.5)
2.14
|
(5.5)
1.60
|
|
(6.5)
1.59
|
(6.5)
2.15
|
|
(7.5)
1.29
|
(7.5)
3.08
|
|
(8.5)
1.122
|
(8.5)
4.70
|
|
(9.5)
1.034
|
(9.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.