| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.099 | 7.30 | 19.50 | — | 1.042 | 5.40 |
(-2.0) 1.79 |
(+2.0) 1.90 |
(3.0) 1.666 |
(3.0) 2.05 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(51)
|
Hovedmarkeder
(74)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(20)
|
I Alt-markeder
(42)
|
Markeder På Mål
(57)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(115)
|
Markeder på hjørnespark
(67)
|
Markeder på fejl
(63)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SL Benfica Vinder
1.099
|
|
Uafgjort (Draw)
7.30
|
|
GD Estoril Praia Vinder
19.50
|
|
SL Benfica Vinder Eller GD Estoril Praia Vinder
1.042
|
|
GD Estoril Praia Vinder Eller uafgjort (draw)
5.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| SL Benfica | Uafgjort (Draw) | GD Estoril Praia |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.20
|
(0 - 0)
16.00
|
(0 - 1)
34.00
|
|
(2 - 0)
4.25
|
(1 - 1)
13.25
|
(1 - 2)
58.00
|
|
(2 - 1)
10.25
|
(2 - 2)
46.00
|
|
|
(3 - 0)
4.90
|
||
|
(3 - 1)
12.50
|
||
|
(3 - 2)
51.00
|
||
|
(4 - 0)
7.50
|
||
|
(4 - 1)
18.50
|
||
|
(4 - 2)
69.00
|
||
|
(5 - 0)
14.00
|
||
|
(5 - 1)
33.00
|
||
|
(6 - 0)
30.00
|
||
|
(6 - 1)
64.00
|
||
|
(7 - 0)
64.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| SL Benfica | GD Estoril Praia |
|---|---|
|
(-4.5)
7.70
|
(+4.5)
1.026
|
|
(-4.0)
6.95
|
(+4.0)
1.04
|
|
(-3.5)
3.98
|
(+3.5)
1.171
|
|
(-3.0)
3.28
|
(+3.0)
1.25
|
|
(-2.5)
2.24
|
(+2.5)
1.52
|
|
(-2.0)
1.79
|
(+2.0)
1.90
|
|
(-1.5)
1.46
|
(+1.5)
2.375
|
|
(-1.0)
1.147
|
(+1.0)
4.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.05
|
(1.5)
1.165
|
|
(2.0)
3.20
|
(2.0)
1.26
|
|
(2.5)
2.07
|
(2.5)
1.61
|
|
(3.0)
1.666
|
(3.0)
2.05
|
|
(3.5)
1.40
|
(3.5)
2.56
|
|
(4.0)
1.176
|
(4.0)
3.92
|
|
(4.5)
1.127
|
(4.5)
4.60
|
|
(5.0)
1.02
|
(5.0)
8.00
|
|
(5.5)
1.01
|
(5.5)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SL Benfica)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.15
|
(1.5)
1.27
|
|
(2.0)
2.46
|
(2.0)
1.46
|
|
(2.5)
1.76
|
(2.5)
1.93
|
|
(3.0)
1.39
|
(3.0)
2.68
|
|
(3.5)
1.25
|
(3.5)
3.28
|
|
(4.0)
1.078
|
(4.0)
5.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (GD Estoril Praia)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.363
|
(0.5)
2.78
|
|
(1.0)
1.02
|
(1.0)
9.40
|
| Ulige | Lige |
| 3.28 | 1.27 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SL Benfica Scorer | 1.009 | 9.80 |
| GD Estoril Praia Scorer | 2.78 | 1.363 |
| Begge Hold Scorer | 2.98 | 1.32 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.77 | 1.89 |
| SL Benfica Scorer - Begge Halvlege | 1.97 | 1.71 |
| SL Benfica Scorer - 1. Halvleg | 1.66 | 2.04 |
| SL Benfica Scorer - 2. Halvleg | 1.123 | 4.95 |
| GD Estoril Praia Scorer - 1. Halvleg | 8.20 | 1.029 |
| GD Estoril Praia Scorer - 2. Halvleg | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.10 | 1.179 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.48 | 1.24 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.32 | 3.42 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.01 | 16.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.98 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.00 | 1.12 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 7.80 | 1.036 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 6.15 | 1.074 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.25 | 1.165 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 3.18 | 1.285 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 4.15 | 1.175 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.375 | 1.49 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.75 | 1.92 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.49 | 2.375 |
| SL Benfica Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.12 | 1.61 |
| SL Benfica Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.88 | 1.196 |
| SL Benfica Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.33 | 2.93 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.10 | 1.62 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.88 | 1.197 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.31 | 3.04 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
SL Benfica Vinder
1.75
|
|
Uafgjort (Draw)
2.07
|
|
GD Estoril Praia Vinder
15.75
|
|
SL Benfica Vinder Eller GD Estoril Praia Vinder
1.58
|
|
GD Estoril Praia Vinder Eller uafgjort (draw)
1.833
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| SL Benfica | GD Estoril Praia |
|---|---|
|
(-1.5)
4.75
|
(+1.5)
1.132
|
|
(-1.0)
3.20
|
(+1.0)
1.28
|
|
(0)
1.009
|
(0)
9.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.24
|
(0.5)
1.57
|
|
(1.0)
1.44
|
(1.0)
2.50
|
|
(1.5)
1.189
|
(1.5)
3.78
|
|
(2.0)
1.003
|
(2.0)
9.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.14 | 1.60 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SL Benfica) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.04
|
(0.5)
1.66
|
|
(1.0)
1.33
|
(1.0)
2.93
|
|
(1.5)
1.15
|
(1.5)
4.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (GD Estoril Praia) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.029
|
(0.5)
8.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(7.5)
8.20
|
(7.5)
1.017
|
|
(8.5)
4.95
|
(8.5)
1.108
|
|
(9.5)
3.14
|
(9.5)
1.28
|
|
(10.5)
2.23
|
(10.5)
1.55
|
|
(11.5)
1.71
|
(11.5)
1.97
|
|
(12.5)
1.40
|
(12.5)
2.64
|
|
(13.5)
1.21
|
(13.5)
3.66
|
|
(14.5)
1.088
|
(14.5)
5.35
|
|
(15.5)
1.022
|
(15.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.