| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.82 | 2.13 | 3.82 | 1.22 | 1.63 | 1.37 |
(0) 1.62 |
(0) 2.12 |
(1.0) 1.88 |
(1.0) 1.909 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(53)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(29)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(59)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
San Lorenzo Vinder
2.82
|
|
Uafgjort (Draw)
2.13
|
|
Talleres de Córdoba Vinder
3.82
|
|
San Lorenzo Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
San Lorenzo Vinder Eller Talleres de Córdoba Vinder
1.63
|
|
Talleres de Córdoba Vinder Eller uafgjort (draw)
1.37
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| San Lorenzo | Uafgjort (Draw) | Talleres de Córdoba |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.84
|
(0 - 0)
2.74
|
(0 - 1)
4.85
|
|
(2 - 0)
12.00
|
(1 - 1)
7.10
|
(0 - 2)
17.75
|
|
(2 - 1)
20.00
|
(2 - 2)
53.00
|
(1 - 2)
25.00
|
|
(3 - 0)
41.00
|
(0 - 3)
61.00
|
|
|
(3 - 1)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| San Lorenzo | Talleres de Córdoba |
|---|---|
|
(-1.5)
7.40
|
(+1.5)
1.006
|
|
(-1.0)
6.15
|
(+1.0)
1.04
|
|
(0)
1.62
|
(0)
2.12
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.77
|
(0.5)
1.38
|
|
(1.0)
1.88
|
(1.0)
1.909
|
|
(1.5)
1.363
|
(1.5)
2.84
|
|
(2.0)
1.076
|
(2.0)
6.00
|
|
(2.5)
1.039
|
(2.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (San Lorenzo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.75
|
(0.5)
1.93
|
|
(1.0)
1.194
|
(1.0)
4.55
|
|
(1.5)
1.099
|
(1.5)
6.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.46 | 1.47 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Talleres de Córdoba)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.55
|
(0.5)
2.25
|
|
(1.0)
1.103
|
(1.0)
6.60
|
|
(1.5)
1.056
|
(1.5)
8.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.76 | 1.38 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| San Lorenzo Scorer | 1.94 | 1.75 |
| Talleres de Córdoba Scorer | 2.26 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer | 4.45 | 1.159 |
| San Lorenzo Scorer - 2. Halvleg | 1.94 | 1.75 |
| Talleres de Córdoba Scorer - 2. Halvleg | 2.26 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.45 | 1.159 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.45 | 1.159 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.38 | 2.74 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.45 | 1.159 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 8.80 | 1.027 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.10 | 1.057 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.05 | 1.125 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.60 | 1.151 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.36 | 2.84 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.191 | 4.05 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.163 | 4.40 |
| San Lorenzo Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.80 | 1.063 |
| Talleres de Córdoba Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.40 | 1.019 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.50 | 1.155 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.