| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.31 | 4.333 | 10.75 | 1.008 | 1.17 | 3.125 |
(-1.0) 1.75 |
(+1.0) 1.94 |
(2.0) 2.03 |
(2.0) 1.77 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(20)
|
Hovedmarkeder
(57)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(32)
|
Markeder På Mål
(35)
|
Halvlegsmarkeder
(62)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Vélez Sarsfield Vinder
1.31
|
|
Uafgjort (Draw)
4.333
|
|
Club Estudiantes de La Plata Vinder
10.75
|
|
Vélez Sarsfield Vinder Eller uafgjort (draw)
1.008
|
|
Vélez Sarsfield Vinder Eller Club Estudiantes de La Plata Vinder
1.17
|
|
Club Estudiantes de La Plata Vinder Eller uafgjort (draw)
3.125
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Vélez Sarsfield | Uafgjort (Draw) | Club Estudiantes de La Plata |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.96
|
(1 - 1)
4.40
|
(1 - 2)
14.25
|
|
(2 - 0)
4.15
|
(2 - 2)
20.00
|
(1 - 3)
53.00
|
|
(2 - 1)
6.80
|
(2 - 3)
64.00
|
|
|
(3 - 0)
11.75
|
||
|
(3 - 1)
19.25
|
||
|
(3 - 2)
48.00
|
||
|
(4 - 0)
41.00
|
||
|
(4 - 1)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Vélez Sarsfield | Club Estudiantes de La Plata |
|---|---|
|
(-2.5)
7.30
|
(+2.5)
1.008
|
|
(-2.0)
6.10
|
(+2.0)
1.034
|
|
(-1.5)
2.74
|
(+1.5)
1.33
|
|
(-1.0)
1.75
|
(+1.0)
1.94
|
|
(0)
1.011
|
(0)
7.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.98
|
(1.5)
1.333
|
|
(2.0)
2.03
|
(2.0)
1.77
|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.60
|
|
(3.0)
1.109
|
(3.0)
5.10
|
|
(3.5)
1.062
|
(3.5)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.70 | 2.01 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vélez Sarsfield)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.75
|
(1.5)
1.93
|
|
(2.0)
1.24
|
(2.0)
3.98
|
|
(2.5)
1.131
|
(2.5)
5.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.46 | 2.49 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Estudiantes de La Plata)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.71
|
(0.5)
1.98
|
|
(1.0)
1.183
|
(1.0)
4.70
|
|
(1.5)
1.104
|
(1.5)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.58 | 1.43 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Club Estudiantes de La Plata Scorer | 1.99 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer | 1.99 | 1.71 |
| Vélez Sarsfield Scorer - 2. Halvleg | 1.94 | 1.75 |
| Club Estudiantes de La Plata Scorer - 2. Halvleg | 1.99 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.10 | 1.185 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.10 | 1.185 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.85 | 1.952 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.99 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 7.10 | 1.056 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.40 | 1.164 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.68 | 1.40 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.22 | 1.571 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.10 | 1.64 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.90 | 1.78 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.71 | 1.99 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.67 | 2.05 |
| Vélez Sarsfield Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.33 | 1.52 |
| Vélez Sarsfield Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.80 | 1.042 |
| Club Estudiantes de La Plata Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.80 | 1.043 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.95 | 1.74 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.95 | 1.06 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.