| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
25.00 | 11.00 | 1.034 | 7.80 | — | — |
(+2.0) 2.02 |
(-2.0) 1.69 |
(3.5) 1.85 |
(3.5) 1.83 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(30)
|
Hovedmarkeder
(57)
|
Handicapmarkeder
(15)
|
|
I Alt-markeder
(34)
|
Markeder På Mål
(45)
|
Halvlegsmarkeder
(75)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
C.D. Recoleta Vinder
25.00
|
|
Uafgjort (Draw)
11.00
|
|
Club Cerro Porteno Vinder
1.034
|
|
C.D. Recoleta Vinder Eller uafgjort (draw)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| C.D. Recoleta | Uafgjort (Draw) | Club Cerro Porteno |
|---|---|---|
|
(3 - 2)
38.00
|
(2 - 2)
11.75
|
(0 - 2)
4.50
|
|
(3 - 3)
41.00
|
(1 - 2)
5.05
|
|
|
(0 - 3)
4.35
|
||
|
(1 - 3)
5.65
|
||
|
(2 - 3)
13.25
|
||
|
(0 - 4)
9.20
|
||
|
(1 - 4)
11.75
|
||
|
(2 - 4)
27.00
|
||
|
(3 - 4)
67.00
|
||
|
(0 - 5)
27.00
|
||
|
(1 - 5)
33.00
|
||
|
(2 - 5)
64.00
|
||
|
(0 - 6)
73.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| C.D. Recoleta | Club Cerro Porteno |
|---|---|
|
(+1.0)
6.35
|
(-1.0)
1.055
|
|
(+1.5)
2.875
|
(-1.5)
1.32
|
|
(+2.0)
2.02
|
(-2.0)
1.69
|
|
(+2.5)
1.444
|
(-2.5)
2.42
|
|
(+3.0)
1.116
|
(-3.0)
4.80
|
|
(+3.5)
1.066
|
(-3.5)
5.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
4.50
|
(2.5)
1.133
|
|
(3.0)
3.20
|
(3.0)
1.26
|
|
(3.5)
1.85
|
(3.5)
1.83
|
|
(4.0)
1.37
|
(4.0)
2.66
|
|
(4.5)
1.22
|
(4.5)
3.50
|
|
(5.0)
1.04
|
(5.0)
6.95
|
|
(5.5)
1.022
|
(5.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.D. Recoleta)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.03
|
(0.5)
1.666
|
|
(1.0)
1.35
|
(1.0)
2.90
|
|
(1.5)
1.177
|
(1.5)
4.15
|
| Ulige | Lige |
| 2.28 | 1.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Cerro Porteno)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.29
|
(2.5)
1.54
|
|
(3.0)
1.49
|
(3.0)
2.38
|
|
(3.5)
1.23
|
(3.5)
3.44
|
|
(4.0)
1.028
|
(4.0)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.17 | 1.58 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| C.D. Recoleta Scorer | 1.666 | 2.03 |
| Begge Hold Scorer | 1.666 | 2.03 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.15 | 1.177 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.22 | 3.50 |
| Club Cerro Porteno Scorer - Begge Halvlege | 1.73 | 1.94 |
| C.D. Recoleta Scorer - 1. Halvleg | 6.95 | 1.053 |
| C.D. Recoleta Scorer - 2. Halvleg | 1.87 | 1.79 |
| Club Cerro Porteno Scorer - 2. Halvleg | 1.73 | 1.94 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 6.95 | 1.053 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.34 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.60 | 1.41 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.61 | 2.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.666 | 2.03 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.25 | 1.54 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 4.05 | 1.182 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.65 | 1.092 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.67 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.98 | 1.70 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.54 | 1.43 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.12 | 1.61 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 2.01 | 1.68 |
| C.D. Recoleta Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.40 | 1.101 |
| Club Cerro Porteno Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.04 | 1.66 |
| Club Cerro Porteno Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 5.60 | 1.093 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.94 | 1.73 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 5.45 | 1.10 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| C.D. Recoleta | Club Cerro Porteno |
|---|---|
|
(+1.5)
7.80
|
(-1.5)
1.037
|
|
(+2.0)
2.04
|
(-2.0)
1.66
|
|
(+2.5)
1.064
|
(-2.5)
6.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.25
|
(2.5)
3.55
|
| Ulige | Lige |
| 4.20 | 1.172 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.D. Recoleta) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.053
|
(0.5)
6.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Cerro Porteno) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.08
|
(2.5)
5.95
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.