| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
6.50 | 3.44 | 1.52 | 2.26 | 1.24 | 1.056 |
(+1.0) 1.50 |
(-1.0) 2.36 |
(2.5) 1.60 |
(2.5) 2.16 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(59)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(32)
|
Markeder På Mål
(35)
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ümraniyespor Kulübü Vinder
6.50
|
|
Uafgjort (Draw)
3.44
|
|
Muglaspor Kulübü Vinder
1.52
|
|
Ümraniyespor Kulübü Vinder Eller uafgjort (draw)
2.26
|
|
Ümraniyespor Kulübü Vinder Eller Muglaspor Kulübü Vinder
1.24
|
|
Muglaspor Kulübü Vinder Eller uafgjort (draw)
1.056
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Ümraniyespor Kulübü | Uafgjort (Draw) | Muglaspor Kulübü |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
9.10
|
(1 - 1)
3.84
|
(0 - 1)
3.58
|
|
(3 - 1)
30.00
|
(2 - 2)
14.00
|
(0 - 2)
5.55
|
|
(3 - 2)
43.00
|
(1 - 2)
6.45
|
|
|
(0 - 3)
16.50
|
||
|
(1 - 3)
19.75
|
||
|
(2 - 3)
41.00
|
||
|
(0 - 4)
56.00
|
||
|
(1 - 4)
64.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Ümraniyespor Kulübü | Muglaspor Kulübü |
|---|---|
|
(0)
4.85
|
(0)
1.122
|
|
(+1.0)
1.50
|
(-1.0)
2.36
|
|
(+1.5)
1.222
|
(-1.5)
3.56
|
|
(+2.0)
1.007
|
(-2.0)
9.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.58
|
(1.5)
1.21
|
|
(2.0)
2.43
|
(2.0)
1.44
|
|
(2.5)
1.60
|
(2.5)
2.16
|
|
(3.0)
1.21
|
(3.0)
3.58
|
|
(3.5)
1.121
|
(3.5)
4.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.74 | 1.909 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ümraniyespor Kulübü)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.09
|
(0.5)
1.61
|
|
(1.0)
1.38
|
(1.0)
2.75
|
|
(1.5)
1.172
|
(1.5)
4.15
|
| Ulige | Lige |
| 2.18 | 1.56 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Muglaspor Kulübü)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.666
|
(1.5)
2.01
|
|
(2.0)
1.145
|
(2.0)
4.65
|
|
(2.5)
1.065
|
(2.5)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.42 | 2.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Ümraniyespor Kulübü Scorer | 1.61 | 2.09 |
| Begge Hold Scorer | 1.61 | 2.09 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.80 | 1.029 |
| Ümraniyespor Kulübü Scorer - 2. Halvleg | 1.61 | 2.09 |
| Muglaspor Kulübü Scorer - 2. Halvleg | 2.01 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.34 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.34 | 1.25 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.76 | 2.06 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.61 | 2.09 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.41 | 1.46 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.00 | 1.113 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.84 | 1.193 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.20 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.78 | 1.86 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.65 | 2.03 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.36 | 1.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.15 | 1.58 |
| Ümraniyespor Kulübü Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.65 | 1.13 |
| Muglaspor Kulübü Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.60 | 1.40 |
| Muglaspor Kulübü Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.10 | 1.01 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.87 | 1.77 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.60 | 1.055 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.