| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.193 | 5.35 | 15.25 | — | 1.107 | 3.98 |
(-1.5) 2.17 |
(+1.5) 1.60 |
(2.5) 1.63 |
(2.5) 2.13 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(21)
|
Hovedmarkeder
(56)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(33)
|
Markeder På Mål
(35)
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Deportivo Toluca F.C. Vinder
1.193
|
|
Uafgjort (Draw)
5.35
|
|
León F.C. Vinder
15.25
|
|
Deportivo Toluca F.C. Vinder Eller León F.C. Vinder
1.107
|
|
León F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
3.98
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Finale
|
|
Deportivo Toluca F.C.
1.086
|
|
León F.C.
6.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Deportivo Toluca F.C. | Uafgjort (Draw) | León F.C. |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.58
|
(1 - 1)
5.70
|
(1 - 2)
19.25
|
|
(2 - 0)
3.68
|
(2 - 2)
20.00
|
(1 - 3)
69.00
|
|
(2 - 1)
6.40
|
(2 - 3)
69.00
|
|
|
(3 - 0)
7.70
|
||
|
(3 - 1)
13.75
|
||
|
(3 - 2)
41.00
|
||
|
(4 - 0)
22.00
|
||
|
(4 - 1)
36.00
|
||
|
(5 - 0)
64.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Deportivo Toluca F.C. | León F.C. |
|---|---|
|
(-2.5)
5.20
|
(+2.5)
1.096
|
|
(-2.0)
3.98
|
(+2.0)
1.17
|
|
(-1.5)
2.17
|
(+1.5)
1.60
|
|
(-1.0)
1.39
|
(+1.0)
2.59
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.58
|
(1.5)
1.21
|
|
(2.0)
2.46
|
(2.0)
1.43
|
|
(2.5)
1.63
|
(2.5)
2.13
|
|
(3.0)
1.22
|
(3.0)
3.50
|
|
(3.5)
1.129
|
(3.5)
4.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.74 | 1.93 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Toluca F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.21
|
(1.5)
1.56
|
|
(2.0)
1.47
|
(2.0)
2.49
|
|
(2.5)
1.22
|
(2.5)
3.74
|
|
(3.0)
1.011
|
(3.0)
9.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.58 | 2.17 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (León F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.12
|
|
(1.0)
1.115
|
(1.0)
5.40
|
|
(1.5)
1.051
|
(1.5)
7.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.64 | 1.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| León F.C. Scorer | 2.12 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer | 2.12 | 1.61 |
| Deportivo Toluca F.C. Scorer - 2. Halvleg | 1.56 | 2.21 |
| León F.C. Scorer - 2. Halvleg | 2.12 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.42 | 1.25 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.55 | 2.46 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.12 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.98 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.70 | 1.09 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.70 | 1.09 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.08 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.40 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.19 | 1.57 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.05 | 1.65 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.71 | 1.97 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.63 | 2.09 |
| Deportivo Toluca F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.81 | 1.85 |
| Deportivo Toluca F.C. Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.85 | 1.128 |
| León F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.70 | 1.022 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.63 | 2.09 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.55 | 1.144 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.