| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-2.5) 2.00 |
(+2.5) 1.71 |
(3.0) 1.833 |
(3.0) 1.85 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(38)
|
Hovedmarkeder
(52)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(19)
|
I Alt-markeder
(40)
|
Markeder På Mål
(48)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(74)
|
Markeder på hjørnespark
(54)
|
Markeder på fejl
(44)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Sporting Lissabon | Uafgjort (Draw) | CD Nacional Madeira |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.35
|
(1 - 1)
16.50
|
(1 - 2)
69.00
|
|
(2 - 0)
3.50
|
(2 - 2)
46.00
|
|
|
(2 - 1)
9.60
|
||
|
(3 - 0)
3.80
|
||
|
(3 - 1)
11.00
|
||
|
(3 - 2)
48.00
|
||
|
(4 - 0)
6.10
|
||
|
(4 - 1)
17.25
|
||
|
(4 - 2)
69.00
|
||
|
(5 - 0)
12.75
|
||
|
(5 - 1)
34.00
|
||
|
(6 - 0)
31.00
|
||
|
(6 - 1)
69.00
|
||
|
(7 - 0)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Sporting Lissabon | CD Nacional Madeira |
|---|---|
|
(-4.5)
7.90
|
(+4.5)
1.021
|
|
(-4.0)
7.10
|
(+4.0)
1.037
|
|
(-3.5)
3.74
|
(+3.5)
1.193
|
|
(-3.0)
2.92
|
(+3.0)
1.31
|
|
(-2.5)
2.00
|
(+2.5)
1.71
|
|
(-2.0)
1.46
|
(+2.0)
2.375
|
|
(-1.5)
1.26
|
(+1.5)
3.20
|
|
(-1.0)
1.008
|
(+1.0)
8.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
6.35
|
(1.5)
1.055
|
|
(2.0)
5.05
|
(2.0)
1.103
|
|
(2.5)
2.41
|
(2.5)
1.45
|
|
(3.0)
1.833
|
(3.0)
1.85
|
|
(3.5)
1.444
|
(3.5)
2.42
|
|
(4.0)
1.175
|
(4.0)
3.92
|
|
(4.5)
1.119
|
(4.5)
4.75
|
|
(5.0)
1.006
|
(5.0)
9.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.80 | 1.86 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Sporting Lissabon)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.85
|
(1.5)
1.114
|
|
(2.0)
3.58
|
(2.0)
1.23
|
|
(2.5)
1.98
|
(2.5)
1.72
|
|
(3.0)
1.48
|
(3.0)
2.40
|
|
(3.5)
1.28
|
(3.5)
3.10
|
|
(4.0)
1.072
|
(4.0)
5.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.78 | 1.88 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CD Nacional Madeira)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.31
|
(0.5)
3.04
|
|
(1.0)
1.002
|
(1.0)
11.25
|
| Ulige | Lige |
| 3.48 | 1.24 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| CD Nacional Madeira Scorer | 3.04 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer | 3.04 | 1.31 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.113 | 4.85 |
| Sporting Lissabon Scorer - Begge Halvlege | 1.193 | 3.92 |
| Sporting Lissabon Scorer - 2. Halvleg | 1.193 | 3.92 |
| CD Nacional Madeira Scorer - 2. Halvleg | 3.65 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.60 | 1.141 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.64 | 1.222 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.833 | 1.97 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.158 | 5.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.04 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.00 | 1.12 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 8.20 | 1.03 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 6.60 | 1.062 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.35 | 1.158 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 3.20 | 1.28 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.71 | 1.38 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.78 | 1.88 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.47 | 2.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.36 | 2.79 |
| Sporting Lissabon Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.92 | 1.75 |
| Sporting Lissabon Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.21 |
| Sporting Lissabon Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.18 | 4.10 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.92 | 1.75 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.162 | 4.30 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Sporting Lissabon | CD Nacional Madeira |
|---|---|
|
(-1.5)
3.74
|
(+1.5)
1.21
|
|
(-1.0)
1.154
|
(+1.0)
4.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.33
|
(1.5)
3.02
|
| Ulige | Lige |
| 1.24 | 3.48 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Sporting Lissabon) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.23
|
(1.5)
3.56
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CD Nacional Madeira) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.006
|
(0.5)
10.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(10.5)
5.50
|
(10.5)
1.089
|
|
(11.5)
3.20
|
(11.5)
1.28
|
|
(12.5)
2.12
|
(12.5)
1.61
|
|
(13.5)
1.59
|
(13.5)
2.15
|
|
(14.5)
1.285
|
(14.5)
3.125
|
|
(15.5)
1.119
|
(15.5)
4.75
|
|
(16.5)
1.032
|
(16.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.