| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
26.00 | 5.55 | 1.132 | 4.65 | 1.085 | 1.003 |
(+1.0) 2.09 |
(-1.0) 1.64 |
(1.5) 1.73 |
(1.5) 1.95 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(12)
|
Hovedmarkeder
(31)
|
Handicapmarkeder
(8)
|
|
I Alt-markeder
(17)
|
Markeder På Mål
(20)
|
Halvlegsmarkeder
(38)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Changnyeong WFC Vinder
26.00
|
|
Uafgjort (Draw)
5.55
|
|
Mungyeong Sangmu Kvinder Vinder
1.132
|
|
Changnyeong WFC Vinder Eller uafgjort (draw)
4.65
|
|
Changnyeong WFC Vinder Eller Mungyeong Sangmu Kvinder Vinder
1.085
|
|
Mungyeong Sangmu Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.003
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Changnyeong WFC | Uafgjort (Draw) | Mungyeong Sangmu Kvinder |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
28.00
|
(1 - 1)
5.35
|
(0 - 1)
1.73
|
|
(2 - 2)
51.00
|
(0 - 2)
4.45
|
|
|
(1 - 2)
13.75
|
||
|
(0 - 3)
19.25
|
||
|
(1 - 3)
46.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Changnyeong WFC | Mungyeong Sangmu Kvinder |
|---|---|
|
(+1.0)
2.09
|
(-1.0)
1.64
|
|
(+1.5)
1.21
|
(-1.5)
3.62
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.73
|
(1.5)
1.95
|
|
(2.0)
1.156
|
(2.0)
4.15
|
|
(2.5)
1.069
|
(2.5)
5.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.44 | 2.47 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Changnyeong WFC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.23
|
(0.5)
3.50
|
| Ulige | Lige |
| 3.94 | 1.183 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Mungyeong Sangmu Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.33
|
(1.5)
2.97
|
|
(2.0)
1.003
|
(2.0)
10.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.24 | 3.42 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Changnyeong WFC Scorer | 3.50 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer | 3.50 | 1.23 |
| Changnyeong WFC Scorer - 2. Halvleg | 3.50 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.50 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.50 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.50 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 7.80 | 1.03 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.35 | 1.097 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.82 | 1.194 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.55 | 1.222 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.30 | 3.04 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.24 | 3.42 |
| Mungyeong Sangmu Kvinder Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.28 | 1.26 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.97 | 1.31 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.