| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.79 | 2.84 | 5.35 | 1.099 | 1.35 | 1.86 |
(-1.0) 2.81 |
(+1.0) 1.37 |
(1.5) 1.86 |
(1.5) 1.82 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(30)
|
Hovedmarkeder
(73)
|
Handicapmarkeder
(14)
|
|
I Alt-markeder
(37)
|
Markeder På Mål
(53)
|
Halvlegsmarkeder
(88)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Jeju United FC Vinder
1.79
|
|
Uafgjort (Draw)
2.84
|
|
Ulsan Hyundai FC Vinder
5.35
|
|
Jeju United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.099
|
|
Jeju United FC Vinder Eller Ulsan Hyundai FC Vinder
1.35
|
|
Ulsan Hyundai FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.86
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Jeju United FC | Uafgjort (Draw) | Ulsan Hyundai FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.44
|
(0 - 0)
4.55
|
(0 - 1)
7.80
|
|
(2 - 0)
6.05
|
(1 - 1)
6.20
|
(0 - 2)
27.00
|
|
(2 - 1)
10.50
|
(2 - 2)
32.00
|
(1 - 2)
22.00
|
|
(3 - 0)
14.50
|
(1 - 3)
76.00
|
|
|
(3 - 1)
25.00
|
||
|
(3 - 2)
64.00
|
||
|
(4 - 0)
41.00
|
||
|
(4 - 1)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Jeju United FC | Ulsan Hyundai FC |
|---|---|
|
(-2.5)
9.00
|
(+2.5)
1.005
|
|
(-2.0)
8.10
|
(+2.0)
1.019
|
|
(-1.5)
3.76
|
(+1.5)
1.191
|
|
(-1.0)
2.81
|
(+1.0)
1.37
|
|
(0)
1.22
|
(0)
3.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.55
|
(0.5)
1.129
|
|
(1.0)
3.28
|
(1.0)
1.25
|
|
(1.5)
1.86
|
(1.5)
1.82
|
|
(2.0)
1.38
|
(2.0)
2.625
|
|
(2.5)
1.222
|
(2.5)
3.48
|
|
(3.0)
1.043
|
(3.0)
6.80
|
|
(3.5)
1.024
|
(3.5)
7.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jeju United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.04
|
(0.5)
1.31
|
|
(1.0)
1.93
|
(1.0)
1.76
|
|
(1.5)
1.41
|
(1.5)
2.62
|
|
(2.0)
1.106
|
(2.0)
5.00
|
|
(2.5)
1.068
|
(2.5)
5.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ulsan Hyundai FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.615
|
(0.5)
2.11
|
|
(1.0)
1.122
|
(1.0)
5.15
|
|
(1.5)
1.067
|
(1.5)
6.75
|
| Ulige | Lige |
| 2.67 | 1.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Jeju United FC Scorer | 1.31 | 3.04 |
| Ulsan Hyundai FC Scorer | 2.11 | 1.615 |
| Begge Hold Scorer | 2.98 | 1.32 |
| Mål I Begge Halvlege | 4.60 | 1.141 |
| Jeju United FC Scorer - Begge Halvlege | 7.20 | 1.048 |
| Jeju United FC Scorer - 1. Halvleg | 4.90 | 1.125 |
| Jeju United FC Scorer - 2. Halvleg | 1.47 | 2.42 |
| Ulsan Hyundai FC Scorer - 2. Halvleg | 2.48 | 1.45 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.56 | 1.23 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.129 | 4.55 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.98 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 4.80 | 1.13 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 9.40 | 1.013 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.20 | 1.074 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.94 | 1.191 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.28 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.08 | 1.30 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.85 | 1.81 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.46 | 2.45 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.35 | 2.84 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.32 | 2.98 |
| Jeju United FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.98 | 1.32 |
| Jeju United FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.00 | 1.032 |
| Ulsan Hyundai FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.50 | 1.012 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.51 | 1.44 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.40 | 1.044 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Jeju United FC Vinder
5.40
|
|
Uafgjort (Draw)
1.186
|
|
Ulsan Hyundai FC Vinder
11.25
|
|
Jeju United FC Vinder Eller Ulsan Hyundai FC Vinder
3.65
|
|
Ulsan Hyundai FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.073
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Jeju United FC | Ulsan Hyundai FC |
|---|---|
|
(0)
1.35
|
(0)
2.84
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.27
|
(0.5)
3.40
|
| Ulige | Lige |
| 4.05 | 1.181 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jeju United FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.125
|
(0.5)
4.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ulsan Hyundai FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.023
|
(0.5)
8.60
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.